گوشی های سامسونگ می تواند جایگزین کارت شناسایی برای شهروندان آلمانی

Samung اعلام کرده آلمان ملی الکترونیکی ID در دسترس خواهد بود در خود گوشی بعد از این سال به عنوان یک نتیجه از ی

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 مرداد 1399

Samung اعلام کرده آلمان ملی الکترونیکی ID در دسترس خواهد بود در خود گوشی بعد از این سال به عنوان یک نتیجه از یک همکاری منحصر به فرد با آلمان فدرال برای امنیت اطلاعات Bundesdruckerei (bdr) و Deutsche Telekom امنیتی است.

طرف توسعه سخت افزاری مبتنی بر معماری امنیت شهروندان اجازه می دهد برای ذخیره ملی خود را ID در تلفن به عنوان یک عید هنگامی که راه حل در دسترس می شود بعد از این سال.

Samsung to allow German citizens to store their ID card in the smartphone

تمام چهار سازمان توسعه یک "جامع معماری امنیت" ساخته شده در اطراف سخت افزار. با تشکر امنیت تراشه در تلفن های هوشمند سامسونگ, اطلاعات در مورد ID را می توان به صورت محلی ذخیره شده بر روی گوشی به کاربران کنترل کامل بر اطلاعات بدون نیاز به اتصال آنلاین.

Bundesdruckerei (bdr) با تکنولوژی بالا شرکت امنیتی و یک پیمانکار برای دولت آلمان نشان داد که با آینده بیشتر تبدیل به "دیجیتال و تلفن همراه" این عمل به طور موثر ترکیب سطح بالایی از اعتماد جسمی سند با کاربر دوستی از گوشی های هوشمند.

شهروندان آلمانی و صاحبان Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20+ و Samsung Galaxy S20 فوق العاده قادر خواهید بود برای اضافه کردن خود را به شناسه ملی از طریق یک برنامه اختصاص داده شده توزیع شده توسط bdr و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای باز کردن یک حساب بانکی خاص و یا استفاده از خدمات دولت الکترونیک.

Samsung to allow German citizens to store their ID card in the smartphone

امنیت عاقلانه کهکشان S20 خانواده جاسازی شده امن عنصر (eSE) است که فروشگاه ها تمام اطلاعات حساس بر روی یک پردازنده جداگانه در داخل گوشی مناسب با انزوا و حفاظت در برابر حملات سخت افزار و تلاش برای کپی کردن اطلاعات ذخیره شده بر روی آن.

سامسونگ می گوید این فقط آغاز است و مصرف کنندگان خواهد بود قادر به ذخیره کلیدی دیگر اعتبار مانند گواهینامه رانندگی ملی کارت های بیمه درمانی و یا حتی خود ماشین و آپارتمان کلید همه آنها در eSE تراشه. در آینده آن را اجازه می دهد تا دسترسی آسان تر برای تایید هویت در طول رای گیری باز کردن یک حساب بانکی و یا کار با محرمانه پرونده های پزشکی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب