سامسونگ رسما گواهی Galaxy Z تلنگر 5G (SM-F707B)

در مورد یک زن و شوهر از ماه یا بیشتر به ما آموخته است که سامسونگ خواهد انتشار 5G نوع از کهکشان Z تلنگر یکی با

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 خرداد 1399

در مورد یک زن و شوهر از ماه یا بیشتر به ما آموخته است که سامسونگ خواهد انتشار 5G نوع از کهکشان Z تلنگر یکی با شماره مدل SM-F707B. یک گزارش جدید امروز از XDA-توسعه دهندگان تأیید میکند که قبلا گزارش با تایید است که سامسونگ رسما تایید شده که "سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G" نام همراه با همان شماره مدل از پیش از آن گزارش. بر اساس گزارشات اخیر, یک کره ای مدل ممکن است همراه با شماره مدل SM-F707N.

 XDA-Developers منبع: XDA-Developers

سامسونگ Galaxy Z تلنگر راه اندازی شد در ماه فوریه با یک گل میمون 855+ چیپ ست اما آن را مجهز به یک 5G مودم. این مدل جدید است که انتظار می رود برای رسیدن با 5G پشتیبانی از 256 GB از ذخیره سازی و با حداقل 8GB RAM, فقط مانند به طور منظم نوع است که در حال حاضر در دسترس است.

جدید Galaxy Z تلنگر 5G است گفت: برای رسیدن به در قهوه ای رنگ و با توجه به آن 3C گواهینامه آن خواهد آمد با همان 15W شارژر سریع آمد که با اصل Z تلنگر. هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا جدید Z تلنگر به روز خواهد شد با یک گل میمون 865 چیپ ست اما این چیزی است که ما در حال انتظار برای دیدن. این نوع جدید است که انتظار می رود برای رسیدن سامسونگ در رویداد Unpacked در ماه اوت است.

منبعis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن