سامسونگ به بیرون درز کهکشان Note20 فوق العاده در "عارف برنز"

سامسونگ به طور تصادفی تصاویر ارسال شده از کهکشان Note20 فوق العاده و در اینجا آنها را برای ما لذت ببرید. برای

توسط BASHARIATEMROOZ در 12 تیر 1399

سامسونگ به طور تصادفی تصاویر ارسال شده از کهکشان Note20 فوق العاده و در اینجا آنها را برای ما لذت ببرید. برای اولین بار کشف توسط YouTuber تکنو هری, تصاویر شدند سهوا منتشر شده در سامسونگ اوکراین وب سایت. جالب اینجاست که به اندازه کافی تصاویر خال خال شد در پایین سایت Galaxy Note8 صفحه.

این گوشی به نظر می رسد در تصاویر به عنوان "عارف برنز" و ما واقعا خوب است نگاهی به سه دوربین نصب بر روی پشت. این رنگ ما را به یاد یک "فلزی مس" که کهکشان Note9 در آمد.

Source: Samsung Ukraine Source: Samsung Ukraine
منبع: سامسونگ اوکراین

ما دیده ایم نشت از سه انباشته ماژول دوربین در پشت و این عکس ها را تایید می کنند چه کهکشان Note20 خواهد شد مانند نگاه – از پشت به هر حال. با وجود دوربین های انباشته در سمت چپ در حالی که سنسور و فلش LED دیده می شود در طرف دیگر. دوربین مستطیل است که هنوز هم مطرح شده اما طراحی پشت شیشه ای متفاوت است این زمان در اطراف. هر دوربین خود لهجه حلقه با همان عارف رنگ برنز. ما هیجان زده برای دیدن که چگونه رنگ های دیگر را نگاه کنید.

S Pen ظاهر تغییر نمی کند بسیار زیاد است. ما همچنین یاد بگیرند که قدرت و حجم کلید back در سمت راست. ما دوست ندارد و آنها را در سمت چپ آن را به عنوان انجام شده بر روی Galaxy Note10 و Note10+.

کهکشان Note20 سری اعلام خواهد شد مدتی در ماه آینده طی یک آنلاین رویداد unpacked که در آن شرکت همچنین قصد دارد تا اعلام Galaxy Z تلنگر 5G, Galaxy برابر 2 و Galaxy Tab S7.

منبع (حذف شد) (آینه) • از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de