سامسونگ راه اندازی کهکشان S6 Lite در هند

سامسونگ راه اندازی کرده است Galaxy S6 Tab Lite در هند. این شرکت این موقعیت به عنوان یک ارائه بودجه برای سازندگ

توسط BASHARIATEMROOZ در 20 خرداد 1399

سامسونگ راه اندازی کرده است Galaxy S6 Tab Lite در هند. این شرکت این موقعیت به عنوان یک ارائه بودجه برای سازندگان محتوا و دانش آموزان است.

زبانه کهکشان S6 Lite دارای یک 10.4 اینچ, 2000x1200 با وضوح IPS LCD با منطقی نازک ناهنجاری در همه طرف. بدن ساخته شده است unibody آلومینیوم که 7 میلی متر ضخامت دارد و وزن آن فقط 467g.

Samsung launches Galaxy Tab S6 Lite in India

این تبلت مجهز به Exynos 9611 چیپ ست با 4GB حافظه و 64GB حافظه داخلی. این بودجه گوشی اندروید امکانات در بهترین حالت و به احتمال زیاد نمی تواند ایده آل برای کسانی که می خواهند بهره وری بیشتر متمرکز دستگاه با قابلیت چند وظیفه ای اما باید به اندازه کافی برای برنامه های نقاشی و تماشای Netflix بکشد.

صحبت از نقاشی های کهکشان S6 Lite همراه با S Pen همراه در جعبه. قلم بسیار سبک وزن (7g) با بهبود تاخیر بیش از نسخه های قبلی و 0.7 mm نکته برای بهبود دقت و صحت. زمانی که در حال استفاده از آن می توان مغناطیسی متصل به سمت کهکشان S6 Lite. چیز خوب در مورد این S Pen است که آن را نیاز به شارژ.

Samsung launches Galaxy Tab S6 Lite in India

سامسونگ کهکشان S6 Lite در حال حاضر برای قبل از سفارش تا 16 ژوئن در Samsung.com آمازون را انتخاب کنید و آفلاین خرده فروشان. قبل از رزرو مشتریان را نیز دریافت قیمت با تخفیف در کهکشان جوانه+ برای INR 2999 یا کهکشان S6 Lite جلد کتاب برای INR 2500.

زبانه کهکشان S6 مطلب قیمت INR 31999 برای مدل LTE و INR 27999 برای Wi-Fi را فقط مدل. آن را در دسترس خواهد بود در سه رنگ آکسفورد خاکستری موی خرگوش یا مرغوز آبی و نوعی پارچه ابریشمی صورتی. آن را در فروش در سراسر رسانه های خرده فروشی و فروشگاه های دیگر شروع ژوئن 17.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن