سامسونگ اینترنت بتا می افزاید: حفاظت در مقابل برگشت دکمه ربودن

سامسونگ مرورگر اینترنت ممکن است بر اساس کروم, اما آن را ارائه می دهد چند موضوعات اضافی بیش از Chrome. چیزهایی

توسط BASHARIATEMROOZ در 16 اردیبهشت 1399

سامسونگ مرورگر اینترنت ممکن است بر اساس کروم, اما آن را ارائه می دهد چند موضوعات اضافی بیش از Chrome. چیزهایی مانند پشتیبانی از add-ons و حریم خصوصی گرا ویژگی های. آینده نسخه 11.2.1.3 (در حال حاضر در بتا) معرفی ویژگی های جدید است که به جلوگیری از سایت های از دست دادن دکمه برگشت.

گاهی اوقات شما به طور تصادفی زمین در سایه سایت تنها برای پیدا کردن که با فشار دادن دکمه برگشت فقط بارگذاری مجدد صفحه و یا بدتر طول می کشد شما به یک صفحه که فقط تبلیغات بالا به پایین.

Samsung Internet beta adds protection against Back button hijacking

این ویژگی های جدید است که تا حدودی اشتباه به نام "بلوک های ناخواسته صفحات وب" اما اگر شما به عنوان خوانده شده توضیح متن زیر گزینه روشن است که آن را نگه می دارد به عقب دکمه کار به عنوان در نظر گرفته شده. شما را پیدا خواهد کرد این گزینه زیر در حریم خصوصی و امنیت صفحه نمایش.

دوباره, این است که در حال حاضر تنها در دسترس در بتا کانال. اگر شما نسخه پایدار از اینترنت بر روی تلفن خود را, شما هنوز هم می توانید سعی کنید از نسخه بتا آن را به عنوان نصب به عنوان یک برنامه جداگانه. این است آزادانه در دسترس به غیر از گوشی های سامسونگ بیش از حد.

New options in Customize menu
گزینه های جدید در, سفارشی کردن منو,

گزینه های جدید اضافه شده به سفارشی کردن منو ارائه می دهد که دسترسی سریع به توابع خاص – به عنوان مثال وجود یک "Unblock تبلیغات به طور موقت" را فشار دهید برای آن زمان که ad block معافیت یک صفحه خاص. چیزهای ساده مانند باز کردن تب جدید بازخوانی و جستجو نیز می تواند اضافه شود.

این نسخه نیز به ارمغان می آورد پیشرفت pop-up blocker (یکی دیگر از رایج مزاحمت در سایه سایت) و باعث می شود این تبلت تجربه بیشتر در دسکتاپ مانند (با پشتیبانی از کلید های میانبر صفحه کلید و گزینه ای برای همیشه نمایش نسخه دسکتاپ سایت ها).

منبع | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im