گوریل شیشه ای Victus پرده برداری کرد: زنده 2m قطره و به دو برابر خراش مقاومت

کورنینگ فقط معرفی نسل بعدی گوریل شیشه ای – نه "7" اما "Victus". جدید aluminosilicate شیشه وعده به طور قابل توج

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 مرداد 1399

کورنینگ فقط معرفی نسل بعدی گوریل شیشه ای – نه "7" اما "Victus". جدید aluminosilicate شیشه وعده به طور قابل توجهی بهبود مقاومت به خراش و افتادن بر روی سطوح سخت در مقایسه با رقابت و حتی در GG نسل.

در آزمون Victus نشان داده است که آن را می توانید شانه یک چهره اول سقوط بر روی یک سطح سخت از 2 متر (6.5 فوت). که یک قطره بر روی بتن از ارتفاع سر.

غیر کورنینگ عینک به طور معمول خرد در قطره از فقط 0.8 m می گوید: این شرکت است. گوریل شیشه ای 5 تا به حال 80 درصد شانس برای زنده ماندن یک قطره از 1.6 m GG6 بهبود شانس کسانی که (به خصوص در برابر سطوح خشن) اما هیچوقت جرات رفتن هر بیشتر است.

Gorilla Glass Victus can survive 2m drops (and others can't) It's tough to scratch too
گوریل شیشه ای Victus می توانید زنده ماندن 2m قطره (و دیگران نمی توانند) • آن را به سختی از ابتدا بیش از حد

گوریل شیشه ای Victus نیز بیشتر مقاوم در برابر خراش است. در Knoop تست سختی سنجی (که بر نیروی اعمال شده و با استفاده از الماس برای انجام خاراندن) جدید کورنینگ شیشه ای می شود تنها خراش جزئی با 8 نیوتن بار در حالی که یک نمونه از یک رقابت شیشه دچار بدتر در نیمی که نیروی.

این فراتر از زیبایی شناسی (هر چند که قطعا مهم است بیش از حد). همان دو پانل شیشه ای مورد آزمایش قرار گرفتند برای دوام و نقص ناشی از عمیق تر خراش ساخته شده دیگر شیشه شکستن بسیار آسان تر از Victus.

ویدیو زیر را بررسی کنید برای دیدن این و دیگر تست های انجام شده:

سامسونگ خواهد بود که برای اولین بار شرکت برای معرفی یک محصول با گوریل شیشه ای Victus "در آینده نزدیک". تولید کنندگان دیگر نیز کار بر روی گل سرسبد گوشی های با استفاده از Corning جدید شیشه ای اما اطلاعات آنهایی که نگه داشته است تحت کاری ادامه داده اند در حال حاضر.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de