سامسونگ دنده S3 و دنده فعال کنید بیکسبی پیشرفت های UI در آخرین به روز رسانی

سامسونگ هنوز هم پشتیبانی از دنده S3 (2016) و دنده های ورزشی (2017) smartwatches. این دو (بیشتر از دو عنوان وجو

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 اردیبهشت 1399

سامسونگ هنوز هم پشتیبانی از دنده S3 (2016) و دنده های ورزشی (2017) smartwatches. این دو (بیشتر از دو عنوان وجود دارد در حال چندین نسخه از S3) در حال گرفتن به روز رسانی های جدید است که در حال حاضر نورد در کره جنوبی و ایالات متحده و باید به بازارهای دیگر در مدت زمانی کوتاه.

به روز رسانی به ارمغان می آورد بیکسبی دستیار شما می توانید بپرسید این سوال یا آن را به انجام اقدامات خاصی (به عنوان مثال شروع به ورزش و یا کنترل Spotify). این ساعت در اصل راه اندازی با S Voice اما سامسونگ بسته خواهد شد که در ژوئن 1, بنابراین این به روز رسانی می آید فقط در زمان.

تغییرات اضافی عبارتند از: نشان دادن آیکون بر روی صفحه اصلی برای برنامه های در حال اجرا در پس زمینه. یک شیر آب را باز کنید انتخاب نرم افزار است که واقعا کمک می کند تا عملکرد چند تکلیفی در یک صفحه نمایش کوچک. همچنین آیکون سفارش سفارشی در پنل سریع شده است دوباره.

Samsung Gear S3 (classic/frontier) and Gear Active get Bixby, UI improvements
دنده سامسونگ S3 (کلاسیک/مرزی) و دنده فعال کنید بیکسبی پیشرفت های UI

این خوانایی همیشه بر روی صفحه نمایش بهبود یافته در حالت صرفه جویی در باتری و در حالی که ساعت در حال شارژ است. تایمر و کرنومتر نرم افزار بدست UI لهستانی به عنوان به خوبی. در نهایت emojis جدید اضافه شده اند و این ساعت را باید بهتر شناخت حالت خواب.

نسخه جدید نرم افزار سامسونگ دنده S3 کلاسیک و مرزی تماشای R76*XXU2FTD4 دنده فعال شدن R600XXU1CTD3.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب