دفتر ثبت اختراع ایالات متحده قوانین است که هوش مصنوعی نمی تواند قانونی مخترع

ثبت اختراع ایالات متحده و دفتر علائم تجاری (USPTO) حکم داد که هوش مصنوعی سیستم نمی تواند اعتبار به عنوان یک مخ

توسط BASHARIATEMROOZ در 10 اردیبهشت 1399

ثبت اختراع ایالات متحده و دفتر علائم تجاری (USPTO) حکم داد که هوش مصنوعی سیستم نمی تواند اعتبار به عنوان یک مخترع در اختراع آژانس اوایل این هفته اعلام شد. این تصمیم در پاسخ به دو اختراع ثبت شده — یکی برای یک ظرف غذا و یک نور چشمک زن — که ایجاد یک سیستم هوش مصنوعی به نام DABUS.

در میان USPTO استدلال این واقعیت است که ما در قانون ثبت اختراع بارها و بارها اشاره به مخترعان با استفاده از humanlike واژه هایی مانند "هر کس" و ضمایر مانند "خود" و "خودش است." این گروه در پشت برنامه های کاربردی استدلال کرده بود که این قانون مراجع به یک مخترع به عنوان یک "فرد" می تواند به یک ماشین اما USPTO گفت: این تفسیر بیش از حد وسیع است. "در قانون فعلی تنها افراد ممکن است به عنوان یک مخترع در درخواست حق ثبت اختراع" آژانس به این نتیجه رسیدند.

اختراع ثبت شده بودند در سال گذشته ارائه شده توسط مصنوعی مخترع پروژه. همراه با ثبت اختراعات ارائه شده به USPTO این تیم نیز با ارائه اسناد و مدارک به انگلستان دفتر مالکیت معنوی (IPO) و اداره ثبت اختراعات اروپا (EPO). IPO و EPO در حال حاضر حکومت که DABUS که ایجاد شده توسط AI محقق Stephen تالر نمی توان ذکر شده به عنوان یک مخترع بر اساس شبیه تفسیرهای حقوقی. USPTO خواسته عمومی برای نظرات در موضوع ماه نوامبر گذشته.

مصنوعی مخترع پروژه است با این استدلال که یک هوش مصنوعی باید خود را ثبت اختراع درست است که آن را باید به عنوان مخترع MIT Technology Review notes. این استدلال می کند که این ممکن است لازم باشد که صدها یا حتی هزاران نفر از کارکنان خود را به کمک کد به یک سیستم مانند آی بی ام ابر رایانه واتسون قبل از اینکه کامپیوتر خود را می رود و سپس برای حل یک مشکل است. اگر هیچ انسانی درگیر شد نزدیک به اندازه کافی با یک اختراع به ادعای اعتبار برای آن گروه از ترس آن ممکن است غیر ممکن به ثبت اختراع آن را در همه.

این پروژه همچنین استدلال می کند که اجازه می دهد AI به عنوان یک مخترع خواهد انگیزه نوآوری از آنجا که ارزش این ماشین اضافه تر خواهد بود به وضوح شناخته شده است. "اگر شما را به یک نقطه از شناخت ارزش یک ماشین شده است در فرایند خلاق که به ناچار تبدیل به با ارزش تر" مصنوعی مخترع پروژه Ryan ابوت گفت: بار مالی سال گذشته است.

مگر اینکه قانون تغییر در آینده, اما, هوش مصنوعی است که به احتمال زیاد به ادامه دیده می شود به عنوان یک اختراع ابزار به جای یک مخترع.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب