سامسونگ Galaxy Z تلنگر فروش در ماه مارس به عنوان کهکشان S20 flagships مبارزه

سامسونگ Galaxy Z تلنگر (که راه اندازی در اواسط ماه فوریه) به نظر می رسد به انجام بهتر از این شرکت اولین گوشی ت

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 اردیبهشت 1399

سامسونگ Galaxy Z تلنگر (که راه اندازی در اواسط ماه فوریه) به نظر می رسد به انجام بهتر از این شرکت اولین گوشی تاشو – 230,000 واحدهای فروخته شده در ماه مارس به تنهایی 56.1% از فوریه اعداد. برای مقایسه سامسونگ فروخته شده 400,000 Galaxy برابر در همه 2019.

هنوز هم که جزئی نفع خود به عنوان بزرگ پول ساز, کهکشان S20 سری انجام نمی دهد تا. یک گزارش از کره جنوبی آمده است که فروش 35% پایین از چه S10 موفق سال گذشته.

در حالی که COVID-19 مربوط به مستندات قطعا تا به حال یک اثر کلی خرید و فروش گوشی های سامسونگ در حال پایین 22.4% - شیب افت, اما نه به عنوان بزرگ به عنوان آن رنج می برد توسط گل سرسبد خط. در مجموع این شرکت به فروش می رسد 89.46 میلیون واحد این راهپیمایی 4.3 درصد کاهش نسبت به ماه فوریه است.

Samsung Galaxy Z Flip sales go up in March as the Galaxy S20 flagships struggle

اپل که مانند سامسونگ وابسته به بازارهای غربی دیدم 23.4% در سال در سال کاهش فروش در ماه مارس با مجموع 10.14 میلیون واحد به فروش می رسد. که نزدیک به یک چهارم از ماه فوریه فروش.

در ضمن هواوی در حال نشان دادن نشانه هایی از بهبود با یک ماه به ماه افزایش 26.6% به عنوان کلیدی این شرکت در بازار چین در حال حاضر دوره نقاهت.

سامسونگ نیست خیلی خوش شانس خود را به عنوان بازارهای کلیدی باقی مانده بسته در ماه آوریل در این گزارش انتظار دارد حتی بزرگتر افت در فروش.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب