سامسونگ نورد از آندروید 10 روز رسانی برای کهکشان S4 چند روز پیش که به همراه آورده یک UI 2.1 به تبلت با 1 ژوئن 2020 Android security patch. این به روز رسانی تنها نورد برای LTE نسخه SM-T835) در اروپا اما در حال حاضر آن را بذر برای نسخه Wi-Fi (SM-T830) و البته در ایالات متحده و کانادا تنها در زمان نوشتن این.

به روز رسانی جدید ورزشی شماره ساخت T830XXU4CTF5 است و همان تغییرات به عنوان سیستم عامل برای نسخه LTE. آن می آید با حالت بهبود طرح برای عنوان و دکمه های روشن تر برنامه آیکون جدید و کامل-صفحه نمایش ناوبری حرکات.

Samsung Galaxy Tab S4 gets Android 10 with One UI 2.1 in the US and Canada

این به روز رسانی نیز به ارمغان می آورد دیجیتال تندرستی و شامل دو ویژگی های جدید – موسیقی و به اشتراک گذاری سریع به اشتراک بگذارید. سابق اجازه می دهد تا شما به اشتراک گذاری موسیقی با استفاده از یک دستگاه بلوتوث در حالی که دومی اجازه می دهد تا کاربران به راحتی به اشتراک گذاری فایل ها با نزدیکی دستگاه های سامسونگ. شما می توانید سر به لینک منبع در انتهای این مقاله برای جزئیات بیشتر.

این به روز رسانی نیاز به یک 1.76 GB دانلود و آن را نورد بیش از هوا. شما باید سریع دریافت کنید و خود را, قرص, و در چند روز اما اگر شما نمی شما می توانید سر به تنظیمات > به روز رسانی نرم افزار منو بر روی دستگاه خود را برای بررسی آن را به صورت دستی.

منبع | از طریق