OnePlus جوانه بررسی

مقدمه وان پلاس است که آخرین شرکت برای پیوستن به TWS بازی. شگفت آور, OnePlus نمی با استفاده از گلوله های تجاری

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 مرداد 1399

مقدمه

وان پلاس است که آخرین شرکت برای پیوستن به TWS بازی. شگفت آور, OnePlus نمی با استفاده از گلوله های تجاری برای این محصول است که به سادگی به نام "وان پلاس جوانه".

که تا حدودی گیج کننده چگونه با دیدن گلوله صف کاملا چند طرفداران اختصاص داده شده اما وان پلاس به ظاهر بسیار مشتاق به تاکید است که آن را کاملا متفاوت از محصول. این شرکت در آخرین جفت بی سیم از earbuds نمی آویزان در اطراف گردن خود را, اما آنها هنوز هم بسته باس punchy.

Oneplus Buds Review

با جوانه های جدید OnePlus وعده افزایش تجربه زمانی که زوج با وان پلاس گوشی های هوشمند است. صدای فوق العاده و راحتی در میان چیزهایی که وعده داده شده با جوانه. تقویت صدای باس فوق العاده کم پوشیدگی و 30 ساعت عمر باتری در حال تمام در لیست امکانات و همچنین به عنوان "محیط زیست لغو سر و صدا" است که اشاره به میکروفن برای تماس های تلفنی. ما خواهید بود تست این همه ادعا.

OnePlus جوانه مشخصات:

 • سخت افزار: صاف مات پلاستیک صورت, صاف, براق, earbuds; NordBlue خاکستری و سفید; IPX4 چلپ چلوپ/عرق مقاوم در برابر
 • ابعاد: Earbud: (18.8 x 16.1 x 37.9 mm); مورد: (52.2 x 59.6 x 37.9 mm)
 • راننده: 13.4 mm پویا; 97dB (+-) 3dB @ 1KHz حساسیت
 • میکروفن: 3X هر جوانه; محیط زیست لغو سر و صدا برای تماس های صوتی; -38 dB (+-) 2 دسی بل حساسیت
 • اتصال: بلوتوث 5.0; AAC (تنها)
 • پاسخ فرکانسی محدوده: 20 hz - 20 KHz
 • باتری و شارژ: 35 میلی آمپر در هر جوانه; 430 میلی آمپر برای شارژ مورد; 10W USB-C شارژ سریع (10 دقیقه شارژ مورد = 10 ساعت پخش; 10 دقیقه در مورد = 100 دقیقه موسیقی در جوانه)
 • عمر باتری: 7 ساعت (music); 4.3 ساعت (تلفن تماس); تا 30 ساعت با شارژ مورد

وان پلاس جوانه نمی پشتیبانی از شارژ بی سیم در خارج از دروازه که صادقانه شرم آور است با توجه به وان پلاس 8 Pro دارای معکوس شارژ بی سیم. اما با از OnePlus جوانه تعیین قیمت به $109 آن را بسیار پایین تر از صفحه جوانه و ورود به سطح AirPods. شاید این خوب است راه اندازی برای وان پلاس به بعد معرفی بیشتر حق بیمه مجموعه ای از جوانه و یا به سادگی یک شارژ بی سیم مورد پایین خط. یک طرف دیگر حتی در حال حاضر آنها نمی آیند با سریع شارژ سیم.

بیایید نگاهی به آنچه در جعبه و این چیزها زوج با وان پلاس 8 Pro.

Oneplus Buds Review

شما می توانید شارژ مورد با جوانه ها در داخل یک سند بسته که شامل اطلاعات گارانتی یک راهنمای شروع به کار سریع و کوتاه USB-A به C کابل. شما می توانید با استفاده از این کابل در دو OnePlus پیچ و تاب شارژر یا هر 10W شارژر برای رسیدن به این آگهی از 10 دقیقه زمان شارژ برای 10 ساعت استفاده کنید.

طراحی

وان پلاس جوانه های غیر قابل انکار با الهام از اپل Airpods: سفید کوچک شارژ مورد و Earpod-راهنمایی های سبک با رنگ سفید و ساقه. حتی شارژ مورد مشابه یک ظاهر طراحی شده شبیه به یک بسته نخ دندان. متمایز بخشی از جوانه های ظاهر بیرونی آن که ویژگی های CD-لهجه نیز بر روی وان پلاس' دیگر گلوله هدفون.

مورد اقدامات 52.2 x 59.6 x 37.9 mm در حالی که هر جوانه می آید در 18.8 x 16.1 x 37.9 mm. این مورد کاملا جمع و جور است اما جمع و جور به اندازه کافی برای گنجاندن در یک جفت شلوار جین' جیب سکه. من دوست دارم که در مورد اتحاد مات و تلنگر به بالا لولا طراحی بسیار خوبی ساخته شده است. آن را به سختی هر بازی که جنباندن آن, بنابراین من مطمئن هستم که آن را می توانید زنده ماندن هزاران actuations که آن را تحمل و از طریق آن عمر است.

Oneplus Buds Review

وجود دارد یک پین سوراخ در جلو که در آن یک LED را نشان می دهد عمر باتری مورد و جوانه. این نشان می دهد که میزان باتری باقی مانده در مورد هنگامی که شما حذف جوانه از آن است. در پایین از این مورد است که USB-C پورت و پشت دستگاه دارای یک دکمه همگام سازی است که دو برابر به عنوان یک راه برای بررسی وضعیت باتری از جوانه های در داخل. پشت لولا کوچک نقره آبکاری فلزات است که به سفید مورد لهجه خوب.

Oneplus Buds Review

نورد آبی OnePlus جوانه ها بیشتر اهل تفریح و بازی از سه مدل رنگ (نیز وجود دارد یک خاکستری یک). در فرد این رنگ بسیار فیروزه ای. جوانه و مورد مسابقه در حالی که داخلی مورد سبز-زرد رنگی مانند رنگ یک کارگر ساختمانی جلیقه. طرح رنگ است, اهل تفریح و بازی و سرگرم کننده است.

تنها اشاره از نام تجاری بر جوانه "طراحی شده توسط وان پلاس" در laughably حروف کوچک. وان پلاس می تواند تصمیم به قرار دادن یک بزرگ "1+" آرم جایی در تمام فضای خالی مورد اما ما قدر آن را نگه داشتن جوانه به دنبال تمیز و درجه یک.

مناسب و راحتی

پس از جوانه لازم نیست که قابل تعویض نکات آن ممکن است محدود کردن تعداد افرادی که قادر خواهد بود به استفاده از جوانه ها با مناسب بطور دنج قرار گرفتن. شخصا زمانی که من با استفاده از earbuds راهنمایی من در بین متوسط و بزرگتر از نوک بنابراین اگر مجرای گوش این ممکن است بیش از حد بزرگ برای شما.

Oneplus Buds Review

برای من OnePlus جوانه های مناسب به صورت چسبیده و نمی تکان دادن. آنها به اندازه کافی راحت برای پوشیدن برای چند ساعت در یک زمان, و من حتی می توانید آنها را می پوشند زمانی که من در طولانی دوچرخه-سواری بدون نشانه هایی از لغزش از گوش من.

حتی در ساعته یوگا جلسات جوانه اقامت قرار داده و سعی نکنید به اسلاید قبل از اینکه من اصلا با آنها. این بستگی دارد به اندازه کانال گوش پس از آن شما در سمت کوچکتر شما ممکن است بخواهید نگاهی به چیز دیگری.

امکانات و کیفیت تماس

جوانه ها کمی محدود است که آن را می آید به لیست ویژگی های. سی دی شبیه پد در جوانه ها در واقع پد لمسی. هر یک قادر به تشخیص دو شیر فرمان است که می تواند سفارشی اگر شما آنها را زوج به یک وان پلاس گوشی های هوشمند. در غیر این صورت جوانه دو شیر عمل در هر جوانه را تنها به جست و خیز به آهنگ بعدی.

جوانه پشتیبانی از چند اتصال دستگاه. متوجه شدم که یک مدت طولانی فشار دهید یا جوانه قطع آنها را از زمان دستگاه و متصل به یک قبلا دستگاه جفت می شود. من دوست دارم این ویژگی. این به من اجازه سوئیچ بین من اصلی گوشی های هوشمند و لپ تاپ.

Oneplus Buds Review

من قادر به تنظیم هر یک از این دو به تنظیمات ضربه بزنید اما یک OTA به روز رسانی برنامه ریزی شده است برای پایان ماه برای وان پلاس گوشی های. با این OTA شما قادر خواهید بود به مجموعه ای از هر دو جوانه برای فعال کردن اقدامات زیر با دو بار ضربه بزنید: Play/pause, جست و خیز رو به جلو جست و خیز پشت پاسخ/پایان تماس و فعال کردن دستیار صوتی.

نیز وجود دارد ساخته شده است در "پیدا کردن دستگاه" ویژگی تا زمانی که شما متصل به یک وان پلاس دستگاه. این می تواند در مفید آمده است اگر شما اتفاق می افتد به رها کردن یک جوانه در زیر برخی از مبلمان و آن است که هنوز هم تازه وصل شده اما احتمالا نمی خواهد اگر شما قرار داده و آن را در جایی یک روز پیش.

OnePlus Buds connected - Oneplus Buds Review
OnePlus جوانه متصل

اگر چه OnePlus جوانه های سازگار با همه غیر وان پلاس گوشی های آندروید و همچنین دستگاه های iOS وجود دارد در حال حاضر هیچ برنامه همراه به همراه OnePlus جوانه. اگر OnePlus آیا انتشار یک نرم افزار برای جوانه های آن (که باید آن را) من توصیه می کنم که آن را می افزاید: ایستگاه از پیش تنظیم EQ برای جوانه های آن. آن را نیز اجازه می دهد تا غیر OnePlus گوشی را تغییر دهید دو بار ضربه بزنید برای هر جوانه.

جوانه ها را در گوش تشخیص به طوری که آنها به طور خودکار مکث اگر شما یکی از. اگر شما با قرار دادن جوانه یا جوانه در مدت کوتاهی پس از موسیقی سر گرفته خواهد شد بازی.

OnePlus به ذکر است که این earbuds از ویژگی های "محیط زیست لغو سر و صدا" در میکروفن که کار خوبی برای تماس های تلفنی. من قرار داده و چند تماس با استفاده از جوانه و اگر چه آنها می تواند بگوید من با استفاده از یک هدست بلوتوث من تماس گیرنده قادر به شنیدن من به وضوح حتی با موسیقی بازی در حد متوسط حجم در اطراف من. اگر چه آنها می تواند شنیدن موسیقی وجود دارد, آنها قادر به آن را.

Oneplus Buds Review

از سوی دیگر من می توانم بشنوم من تماس گیرنده به وضوح و پس از این جوانه لازم نیست سر و صدا ایزوله راهنمایی من قادر به شنیدن خودم صحبت بدون سردرگمی عجیب و غریب است که من می خواهم احساس اگر گوش من شد در غیر این صورت وصل.

پس چگونه آنها را صدا ؟

نسخه کوتاه این است: آنها قدرت زیادی دارند اما آنها نمی کوک بسیار خوبی است. جوانه بسیار قدرتمند باس در خارج از دروازه و پس از mids و بالاتر تن کمی دلپذیر کلی برای تلفن های موبایل کاملا گل آلود است. باس overpowers هر چیز دیگری.

مصرف متوسط که باز می شود این جوانه جفت آنها می اندازد و موسیقی بر روی آنها احتمالا فکر می کنند اما من فکر می کنم این جوانه می تواند با استفاده از روشن تن (سه برابر زنگ مانند سنج و پس زمینه ابزار) و mids می تواند بالاتر باشد به طوری که آنها می تواند آسان تر برای شنیدن (مانند طبل بانگو, خواننده و گیتار ریتم).

من قادر به رسیدن به بسیار خوش صدا با تنظیم Dolby Atmos EQ ساخته شده در وان پلاس 8 Pro. در اینجا این است که این طرح از تنظیمات که من استفاده می شود به لحن جوانه به من میل شخصی. البته این بستگی به ژانرهای موسیقی است که شما گوش دادن به.

Preferred EQ settings out of the box - Oneplus Buds Review Preferred EQ settings out of the box - Oneplus Buds Review
ترجیح تنظیمات EQ خارج از جعبه

با شخصی من اصلاح EQ, من واقعا لذت بردم از صدای این جوانه. باس پاسخگو است و بسته پانچ در بیشتر باس خواستار آهنگ. من می توانید بسیاری از زمینه مقطع ابزار دقیق و ریتمیک ابزار در بسیاری از آهنگ های. این بستگی به نوع موسیقی شما گوش دادن به و باس سنگین است ترجیح اما اگر شما آن را می خواهم - آن وجود دارد.

عمر باتری

وان پلاس جوانه ها تاریخ 7 ساعت پخش موسیقی و 4.3 ساعت از تماس های صوتی بر روی یک شارژ. هنگامی که شما در اضافه کردن اضافی شارژ از مورد شما 30 ساعت پخش.

Oneplus Buds Review

در ضمن وان پلاس می گوید شما می توانید شارژ مورد فقط برای 10 دقیقه در هر 10W شارژر به عملکرد معادل 10 ساعت گوش دادن. توجه داشته باشید که در پرتاب جوانه به صورت 10 دقیقه شما باید به اندازه کافی شارژ حدود 100 دقیقه گوش دادن.

متاسفانه ما نیست که زمان به اندازه کافی به طور کامل تست واقعی عمر باتری استقامتی از OnePlus جوانه. ما به روز رسانی این بخش به زودی.

حکم

در آن زمان دولت OnePlus جوانه های از دست رفته برخی از ویژگی های - پس از همه آنها در دسترس نیست فقط رتبهدهی نشده است. OnePlus تایید کرده است به ما که چند ویژگی های جدید و کنترل در دسترس خواهد بود در وان پلاس دستگاه شروع در اواخر ماه جولای. همانطور که در حال حاضر OnePlus ندارد همراه اختصاصی نرم افزار برای جوانه, اما آن را تایید کرده است که یکی از این آثار است.

وان پلاس 6, 7 و 8 گوشی های هوشمند خواهد شد به روز شده در جولای 30, 29 و 28 بود. این OTA به روز رسانی را قادر می سازد از ویژگی های است که من تا به حال یک فرصت برای تست نشده است. Dolby Atmos پشتیبانی ورود است به طور انحصاری برای وان پلاس 8 و وان پلاس 7 و آن را به پشتیبانی از جوانه ها برای دریافت دوره ای به روز رسانی OTA.

Oneplus Buds Review

وان پلاس جوانه های در دسترس خواهد بود در ایالات متحده شروع در جولای 27 به صورت رقابتی قیمت خرده فروشی 79 $در هر دو رنگ سفید و خاکستری (سفید مدل اول خاکستری می رسند در ماه اوت). متاسفانه Nord آبی تنها در دسترس خواهد بود در اتحادیه اروپا و هند است. با توجه به ویژگی های که در دسترس خواهد بود پس از آن که جوانه رسما راه اندازی و باتری قوی استقامت جوانه, وان پلاس دارای یک رقیب قوی در TWS فضا.

این TWS earbuds بسیاری از ویژگی های از گران تر از همتایان اما فقدان آنها فعال لغو سر و صدا - که رک و پوست کنده نمی کند حتی کار به خوبی بر روی کوچک بلوتوث جوانه های مثل این. شارژ بی سیم وجود ندارد و همچنین, اما از آن است که به راحتی نادیده گرفته شده برای قیمت نقطه و پیچ و تاب شارژ پشتیبانی می کند.

مزایا:

 • براق و جذاب طراحی با solid لولا
 • با صدای بلند, قدرتمند صدا
 • تماس در محیط های پر سر و صدا هستند نه یک مسئله
 • باتری بزرگ استقامت
 • پیچ و تاب شارژ
 • قیمت رقابتی

منفی:

 • صدا از جعبه نیاز EQ تنظیم
 • هیچ شارژ بی سیم
 • هیچ برنامه همراه (در عین حال)
 • تنها پشتیبانی از کدک AAC


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن