Samsung Galaxy S20 فوق العاده selfie camera روابط برای دوم در DxOMark آزمون

Samsung Galaxy S20 فوق العاده است برای دوم در DxOMark selfie camera آزمون. با نمره 100 از آن است که سه امتیاز

توسط BASHARIATEMROOZ در 16 اردیبهشت 1399

Samsung Galaxy S20 فوق العاده است برای دوم در DxOMark selfie camera آزمون. با نمره 100 از آن است که سه امتیاز پشت Huawei P40 Pro و حتی با Huawei nova 6 5G. فوق العاده است فقط یک نقطه پیش از Galaxy Note10+ 5G با وجود سخت افزار بسیار بهبود یافته (که نشان می دهد که این نرم افزار نیاز به تنظیم).

کهکشان S20 فوق العاده منحصر به فرد دوربین جلو در خط با بزرگ 1/2.65" سنسور با 40MP قطعنامه (0.7 میکرومتر پیکسل) و یک پردازنده چهار بایر فیلتر. این دوربین در عمل در دو حالت – با 32 میلی متر فاصله کانونی در هنگام عکسبرداری selfies فقط خودتان (خروجی 6.5 MP تصاویر) و 25 میلی متر برای عکاسی سلفی با دو یا چند نفر و یا هنگام ضبط فیلم (خروجی 10MP عکس و به 4K/60fps ویدئوها).

تغییر در فاصله کانونی به دست آورد با یک محصول ساده و شبیه سازی با داشتن دو دوربین در جلو (اما بدون نیاز به دو پانچ سوراخ).

Samsung Galaxy S20 Ultra's selfie camera ties for second in DxOMark's tests

عکس نمره 104 مکان Samsung Galaxy S20 فوق العاده در مقام سوم در رده که در پشت این دو Huaweis. جزئیات سطح سر و صدا قرار گرفتن در معرض طیف پویا و بوکه رندر ها همه عالی.

این تشخیص فاز فوکوس خودکار ثابت کرد قابل اعتماد در نگه داشتن خود را خوش تیپ لیوان در تمرکز در فواصل مختلف. این S10+ تا به حال یک سنسور عمق اما این عدم حضور را تحت تاثیر قرار نشده گوشی توانایی رندر کم عمق عمق میدان.

که در آن فوق العاده می افتد کوتاه از بالا تعادل رنگ را با نادرست پوست در برخی از حالات و یک رنگی تعادل رنگ سفید. عکس های سلفی با استفاده از صفحه نمایش فلش می توانست بهتر هم گزارش این تیم در DxOMark.

عکاسی از خود دوربین انجام بهتر در تصویری آزمون کسب نمره 95 – مطابق P40 Pro و چند امتیاز جلوتر از نوا 6. این PDAF شد تنبل در برخی موارد و رندر رنگ است دوباره کاملا بی نقص نیست اما در بیشتر قسمت ها گوشی تولید فیلم ها با فیلم با کیفیت عالی.

جزئیات کامل DxOMark بررسی Samsung Galaxy S20 فوق العاده selfie camera برای جزئیات بیشتر در مورد آنچه آن را حق و مناطق آن نیاز به بهبود اگر آن را می خواهد به ضرب و شتم Huawei ارائه شده است. گوشی دوربین عقب مورد آزمایش قرار گرفت و همچنین, اما آن را تنها فرود در محل 6 (ویدئو ضبط اجازه دهید آن را پایین).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب