هفته گذشته سامسونگ آغاز شده نورد از به روز رسانی به یک UI 2.1 برای Galaxy S10, مطلب, و در حال حاضر از آن زمان برای Note10 Lite برای دریافت همان درمان است. این گوشی اعلام شد و در همان زمان در یک راه آن را در همه جای تعجب برای این نرم افزار rollouts به بیرون بروید و به زودی پس از هر یک از دیگر.

این به روز رسانی جدید برای Note10 Lite نیز بسته مارس سال 2020 امنیت پچ سطح. نسخه جدید نرم افزار است N770FXXU2BTD4 برای مدل در اسپانیا و امارات متحده عربی است که در آن نسخه جدید کشف شده تا کنون است. به طور معمول انتظار می رود برای رسیدن به آن بیشتر مناطق جغرافیایی در آینده نزدیک. آن را به عنوان یک صحنه اجرای صبر و شکیبایی شما هنوز هم ممکن است تست شده برای چند روز یا حتی چند هفته.

Samsung Galaxy Note10 Lite gets One UI 2.1 and April security patch

یکی UI 2.1 در ابتدا معرفی شده در کهکشان S20 خانواده در اوایل این سال و در حال حاضر آن را ساخت راه خود را به دستگاه های دیگر. یکی UI 2.1 به ارمغان می آورد با آن تک و حالت نرم افزار به صورت تصویری در دوربین برنامه به عنوان به خوبی به عنوان من فیلتر Selfie تن و در تاریخ منطقه است. سریع و به اشتراک گذاری به اشتراک گذاری موسیقی ها در هم آر Emoji به روز شده اند در حالی که سامسونگ صفحه کلید می شود چند زبانه با قابلیت ترجمه.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im