Samsung Galaxy Note10 و Note10 Lite هر دو به شدت با تخفیف امروز

اگر شما به سامسونگ در یادداشت امروز شما را در شانس هستید که دو نفر از آنها به شدت با تخفیف در ایالات متحده است

توسط BASHARIATEMROOZ در 21 تیر 1399

اگر شما به سامسونگ در یادداشت امروز شما را در شانس هستید که دو نفر از آنها به شدت با تخفیف در ایالات متحده است.

اول, Galaxy Note10 را می توان فقط برای $609.99 کلیک کنید. گریه به دور از راه اندازی آن قیمت در سال گذشته, اما نکته در اینجا است که شما در حال خرید از eBay (اگر چه این یک فروشنده با 99.8% بازخورد مثبت) و این است که بین المللی دو سیم کارت مدل SM-N970F/DS). بنابراین قبل از انجام این عمل مطمئن شوید که آن را به خوبی با همه خاص خود را حامل باند.

اگر که نه یک مسئله پس از آن سر در برای اولین منبع مرتبط زیر را به خرید خود را. در حال حاضر Note10 تنها موجود در سیاه و سفید و قرمز است. آن نوع می رود بدون گفت که این یک پیشنهاد مدت زمان محدود.

Samsung Galaxy Note10 and Note10 Lite are both heavily discounted today

اگر شما بیشتر به جدیدتر (اما lower-end) Note10, مطلب, پس از آن شما می توانید خرید در حال حاضر یکی از B&H, فقط برای $419.99 با مراجعه به منبع دوم لینک زیر دانلود کنید. گوشی توصیه می شود قیمت $549.99 بنابراین شما صرفه جویی در 130 دلار در مقایسه با آن است. این نیز یک گوشی واحد, البته, و شما می توانید آن را در سیاه و سفید.

این بیش از حد یک پیشنهاد مدت زمان محدود است, اما توجه داشته باشید که گوشی نیست در حال حاضر در انبار. شما هنوز هم می توانید سفارش خود را به قفل در که قیمت پایین و از آن خواهد شد به شما حمل در 7-10 روز کسب و کار.

منبع 1 | منبع 2tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب