Samsung Galaxy برابر جانشین به نام Z برابر 2

با توجه به شایعات سامسونگ معرفی خواهد شد حداقل چهار گوشی در رویداد Unpacked در آگوست 5. ما در حال انتظار Note2

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 تیر 1399

با توجه به شایعات سامسونگ معرفی خواهد شد حداقل چهار گوشی در رویداد Unpacked در آگوست 5. ما در حال انتظار Note20 duo Galaxy Z تلنگر 5G و جانشین Galaxy برابر شده است. ما در حال حاضر دریافت به دانستن نام گل سرسبد تاشو - Galaxy Z برابر 2.

Galaxy Z Fold 2 deisign renders Galaxy Z Fold 2 deisign renders
Galaxy Z برابر 2 طراحی ارائه

این تغییر نام را متحد آینده تاشو با نام تجاری دیگر گوشی های تاشو - Z تلنگر تحت یک سری. سامسونگ روشن شده است با این قصد که آن تایید شد سخنگوی شرکت در مصاحبه از اوایل این سال است. با توجه به نماینده های سری Z نام خواهد "به طور مستقیم ارتباط برقرار ایده تاشو دستگاه در حالی که ارائه پویا, جوان احساس می کنید."

Samsung Galaxy Fold successor to be called Z Fold 2

یکی دیگر از اشاره در سامسونگ ممکن است نامگذاری تغییر سیاست Galaxy برابر آمریکا فرود صفحه است که صفحه نمایش Galaxy Z نام مورد در مقابل Galaxy برابر در URL. فقط زمان خواهد شد بگویید اگر این تغییر را در واقع می گیرد.

Samsung US Galaxy Fold URL
سامسونگ کهکشان ما برابر URL

شایعات و گمانه زنی ها در مورد برابر جانشین شده اند در آینده در خوشه و اجماع است که خواهیم دید صفحه نمایش بزرگتر در هر دو جلو و داخل در کنار دوربین های مدرن و به روز گل سرسبد پیکسل, چیپ 865.

خارج از صفحه نمایش می رود که در 6.23-اینچ در حالی که تاشو یکی در داخل در حال حاضر باید تا 7.7 اینچ و به احتمال زیاد برای انتخاب کردن یک سوراخ پانچ برش و فوق العاده نازک شیشه ای (UTG) ساخت و ساز. اوایل امروز ما نیز آمد در سراسر یک مثال که در تایید این گوشی را به رخ کشیدن 25W سریع سیمی شارژ.

از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب