Samsung Galaxy برابر Lite به هزینه $1,100 آمده با S865 و 4G اتصال

شایعه شده است که سامسونگ را از افت قیمت با شروع از کهکشان 2 برابر با 100 دلار نسبت به اولین, برابر, اما که هنو

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 اردیبهشت 1399

شایعه شده است که سامسونگ را از افت قیمت با شروع از کهکشان 2 برابر با 100 دلار نسبت به اولین, برابر, اما که هنوز ترک آن را فراتر از استفاده از اکثر مردم است. یک بیت جدید از شایعات بی اساس (که از حداکثر Weinbach که به بیرون درز یک تن از کهکشان S20 اطلاعات) توصیف بیشتر مقرون به صرفه "Galaxy برابر Lite".

آن شروع خواهد شد در $1,100 – که راه اندازی قیمت Galaxy S20+ 4G. و این خواهد بود که از 4G گوشی و همچنین به نگه داشتن هزینه های پایین. کل چیزی که می خواهد یک ترکیب جدید و قدیمی قطعات شبیه به کهکشان S10 مطلب و Note10 Lite. جدیدترین قطعات خواهد شد و از این سال, قدیمی ترین از سال 2018 است.

اما که نمی خواهد این چیپ ست که به احتمال زیاد خواهد شد Snapdragon 865 درست مثل S20 سری (اصلی بریزید تا به حال یک S855). ذخیره سازی قطع خواهد شد به 256GB چیزی که شایعه شده برای آن برابر 2 به عنوان به خوبی.

The original Samsung Galaxy Fold اصلی Samsung Galaxy برابر

Samsung Galaxy برابر Lite نمی خواهد که فوق العاده نازک شیشه ای (UTG) در آن صفحه داخلی که بدان معنی است که کیفیت تصویر نمی تواند به خوبی به عنوان در Z تلنگر (UTG انجام نمی دهد بسیار برای حفاظت ابتدا). همچنین صفحه نمایش خارجی احتمالا کوچکتر از قبل (اصلی برابر است 4.6" ثانویه صفحه نمایش).

شاسی این گوشی خواهد بود ساخته شده از آلومینیوم. بیرونی خواهد بود پوشش داده شده با شیشه و آینه و آینه رنگ بنفش گزینه های.

Weinbach همچنین می گوید که کهکشان Z تلنگر با 5G اتصال نیز ممکن است یک "مطلب" مدل. در حالی که وجود دارد چند 5G گوشی های S855+ چیپ ست آن را از این سوال که این تلنگر را به یک چیپ ست ارتقاء بیش از حد درست مثل برابر Lite.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de