Samsung Galaxy برابر 2 شایعه شده 120Hz داخلی صفحه نمایش S-Pen

آینده سامسونگ Galaxy برابر 2 است که به ویژگی های برخی از پیشرفت های خوب به آن صفحه نمایش در مقایسه با سلف خود

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 اردیبهشت 1399

آینده سامسونگ Galaxy برابر 2 است که به ویژگی های برخی از پیشرفت های خوب به آن صفحه نمایش در مقایسه با سلف خود با توجه به نشت.

داخلی صفحه نمایش را گفته بود 7.59" با 2213x1689 وضوح و 120 هرتز سرعت رفرش. پس از آن خواهد بود همیشه تا کمی بزرگتر از زمان برابر است و همچنین کمی بالاتر-res اما به طور کلی آن را بسیار شبیه تراکم پیکسل بنابراین تجربه کاربر نباید بسیار متفاوت است.

Original Samsung Galaxy Fold اصلی Samsung Galaxy برابر

چه خواهد شد مثبت تحت تاثیر قرار است که در پایان از طرف درجه یک است که به جای یک سوراخ پانچ دوربین (که ظاهرا در زیر صفحه نمایش با تکنولوژی آماده نیست در زمان) و همچنین بالاتر از نرخ تجدید. علاوه بر این, برابر 2 است گفت: از ویژگی های فوق العاده نازک و شیشه ای (UTG) در این صفحه نمایش تاشو مانند Galaxy Z تلنگر. UTG هنوز هم می شود پوشش داده شده با یک لایه پلاستیک ،

کهکشان برابر 2 نیز یک S-Pen است که با هدف افزایش تبلت تجربه کلی. بیرونی صفحه نمایش خواهد بود مدرن بیش از حد در مقایسه با اصل برابر است. برابر 2 می شود 6.23" 819x2267 60Hz پنل با پانچ سوراخ دوربین. که یک مقدار واحد بزرگتر از اصل را 4.6" روی صفحه نمایش پس از آن قطعا باید با استفاده بعدی برابر خورده یک تجربه بهتر است.

این مشخصات آمده از راس جوان موسس و مدیر عامل شرکت صفحه نمایش زنجیره تامین مشاوران. در حالی که او قطعا دارای اتصالات در داخل زنجیره تامین برای 2 برابر او نیست به نقل از منابع هر یک و همه این اطلاعات پس شاید بهتر است به درخواست معقول دوز از شک و تردید. سپس دوباره برخی از این چیزهایی که شایعه شده است به طوری که نمی توان آن را یک کشش اگر همه آنها را از تابه خارج.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن