Samsung Galaxy جوانه زنده نشت رسمی به دنبال تبلیغی ویدئو ANC احتمالا تایید

سامسونگ بزرگ اوت 5 بستهای رویداد ممکن است بسته بندی یک جفت جدید درست بی سیم از earbuds نیز بارها به بیرون درز

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 تیر 1399

سامسونگ بزرگ اوت 5 بستهای رویداد ممکن است بسته بندی یک جفت جدید درست بی سیم از earbuds نیز بارها به بیرون درز باقلا به شکل کهکشان جوانه زندگی می کنند. همه حساب این را نمی توان جایگزینی برای Galaxy جوانه+ اما احتمالا فروخته شده در کنار آن.

و دلیلش این است که جوانه های زنده ممکن است سامسونگ اولین بار واقعا بی سیم جفت به قابلیت لغو سر و صدا فعال, همچنین شناخته شده به عنوان ANC. که آنها را کامل رقبا برای اپل بسیار موفق AirPods Pro که هم ANC.

رسمی-به دنبال تبلیغی تصویری به بیرون درز در توییتر که شما در بالا می بینید به نظر می رسد برای تایید حضور ANC در جوانه ها زندگی می کنند حتی اگر آن را نمی کند به طور مستقیم به آن اشاره کرد. ما همچنین یکی دیگر از نگاه جوانه' طراحی و همچنین سه رنگ خواهد شد که در ارائه.

سامسونگ بار دیگر انتخاب نیست برای کپی کردن AirPods' طراحی (مانند بسیاری از آن رقبای چینی در حال انجام) و رفتن راه خود را. کهکشان جوانه ها و جوانه+ نگاه کنید هیچ چیز مانند AirPods و کهکشان جوانه زنده نگاه هیچ چیز مانند AirPods Pro. جوانه ها و جوانه+ بسیار راحت, هر چند, بنابراین امیدوارم همان را نگه واقعی برای جوانه زندگی می کنند با وجود عجیب و غریب ظاهر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن