مک دونالد غذا نه شاد زندگی تایید رویداد مرد انتظار

یک مرد بود که هیجان زده برای رفتن برای یک درایو-از طریق مک دونالد بود سوخته به یاد داشته باشید این است که فقط

توسط BASHARIATEMROOZ در 21 خرداد 1399

یک مرد بود که هیجان زده برای رفتن برای یک درایو-از طریق مک دونالد بود سوخته به یاد داشته باشید این است که فقط پس از این مواد غذایی سریع.

رایان ویتاکر بود شمارش روز تا محلی خود را به مک دونالد را باز کرد و پرید به ماشین خود را برای یک mouthwatering برگر جشن به جشن زندگی به تدریج به حالت عادی بازگشت.

او گفت: "من پارک شده تا خوردن آن و زمانی که من کشف بزرگ من مک فقط یک غم squished مستی حاوی یک زن و شوهر از همبرگر که هیچوقت طعم به خصوص گوشتی.

"پلاستیک پنیر به طور کامل کنار من جوانه های چشایی و حتی کاهو کمی احساس مصنوعی. راز سس قطعا نبود به عنوان شگفت انگیز به عنوان من به یاد. آن را فقط مایو و gherkins واقعا.

"ناگهان من به یاد که چرا من تا به حال یک مک دونالد و شروع به گریه اشک از ناامیدی در فورد فوکوس. اما سیب زمینی سرخ کرده بودند اشکالی ندارد."

باور این امر می تواند نقطه عطفی مناسبت او را گنج برای زندگی, Logan, پخش کردن در چند طرف اما اعتراف موتزارلا Dippers شد 'در واقع کاملا ناخالص'.

وی افزود: "این یک ضربه در دندان, اما من بیش از آن است. من انجام KFC فردا. هیچ شانسی است که به نوبه خود فقط به ارزان, چرب, unappetising مرغ."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن