Samsung Galaxy مطمئن و کهکشان برای همیشه برنامه های رسیدن به هند

سامسونگ به تازگی اعلام کرد که دو برنامه جدید را برای مشتریان خود در هند را به معنای گوشی های هوشمند خود را جذا

توسط BASHARIATEMROOZ در 14 تیر 1399

سامسونگ به تازگی اعلام کرد که دو برنامه جدید را برای مشتریان خود در هند را به معنای گوشی های هوشمند خود را جذاب تر به توده ها.

کهکشان مطمئن تضمین شده بیع متقابل طرح. اگر شما شرکت و خود یک کهکشان S20, S20+, S20 فوق العاده S10 Lite (512GB) یا Note10, مطلب, پس از آن شما خواهد شد مطمئن باشید (می توانید آن را? که در آن نام می آید از) برای رسیدن به 70 ٪ از قیمت اصلی برای دستگاه های است که کمتر از سه ماه 60 درصد برای کسانی که کمتر از شش ماه 50 درصد برای کسانی که کمتر از نه ماه و 40 درصد اگر گوشی شما نمی باید آن را یک سال تولد نشده است.

Samsung Galaxy Assured and Galaxy Forever programs reach India

کهکشان برای همیشه لطفا برای طرح نیازهای شما به سود EMI تسهیلات با IDFC بانک و پس از آن شما تنها با پرداخت 60% از قیمت جدید سامسونگ گلکسی S20 تلفن پس از خرید با 40% تعادل به دلیل در پایان سال اول خود را در داشتن آن است. متناوبا, شما می توانید انتخاب کنید برای بازگشت به دستگاه پس از سال تصویب کرده است که در این صورت شما نمی مجبور به پرداخت باقی مانده 40 ٪ از قیمت.

این برنامه خواهد بود تا برای grabs در سامسونگ منحصر به فرد فروشگاه های پیشرو در رسانه های خرده فروشی و در Samsung.com's هندی سایت.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن