سامسونگ همچنین هدف از بین بردن شارژر از خرده فروشی برخی از بسته های

اپل ممکن است تنها با توجه به از بین بردن شارژر از خرده فروشی جعبه – سامسونگ در فکر همین گزارش ETNews. این شرکت

توسط BASHARIATEMROOZ در 19 تیر 1399

اپل ممکن است تنها با توجه به از بین بردن شارژر از خرده فروشی جعبه – سامسونگ در فکر همین گزارش ETNews. این شرکت در سال آینده شروع خواهد شد و تنها برخی از مدل ها تحت تاثیر قرار خواهد شد. اما آنهایی که ؟

از بین بردن شارژر از مقرون به صرفه بخش را بزرگتر تاثیر نسبی در قیمت (این حرکت برای صرفه جویی در هزینه های تولید). همچنین ورود به سطح گوشی های کمتر احتمال دارد به نیاز به ویژه قدرت بالا شارژر بنابراین آنهایی که شما در حال حاضر در صفحه اصلی به احتمال زیاد انجام این کار است.

از سوی دیگر رها کردن همراه شارژر از حق بیمه کهکشان های همراه نیز حس می کند به عنوان برخی از مدل های پشتیبانی 45W شارژ اما همراه با تنها یک 25W قدرت آجر. بنابراین اگر شما می خواهید 45 W شما باید برای خرید یک شارژر جداگانه به هر حال, به علاوه شما نمی خواهد که خیلی استفاده برای یکی از شما رو با این گوشی.

Samsung's 45 W charger is sold separately Samsung's 45 W charger is sold separately Samsung's 45 W charger is sold separately Samsung's 45 W charger is sold separately
سامسونگ 45 W شارژر جداگانه به فروش می رسد

بلندی سوال این است که چگونه مصرف کنندگان خواهد شد واکنش نشان می دهند به این حرکت خواهد شد و این منجر به یک افت در فروش. این بستگی به این دارد که چه تغییرات دیگری خواهد بود ساخته شده در کنار از بین بردن شارژر (به عنوان مثال کاهش قیمت).

سامسونگ کشتی حدود 400 میلیون گوشی های هوشمند از یک سال است که به معنی آن را می پردازد برای 400 میلیون شارژر به عنوان به خوبی. این حرکت می توانید این تعداد به شدت کاهش می یابد که ممکن است خبر بد برای شرکت های ساخت شارژر. آنها از دست دادن تضمین شده کسب و کار است و ممکن است نیاز به شروع به بازاریابی برای مصرف کنندگان به را تشکیل می دهند تفاوت.

منبع (در کره) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب