دریانورد ماه اول سه فصل در حال آمدن به یوتیوب به صورت رایگان

سه فصل اول از Sailor Moon, نقطه عطفی در سری انیمه که در اصل پخش بین سال های 1992 و 1995 در حال انتشار به صورت

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 اردیبهشت 1399

سه فصل اول از Sailor Moon, نقطه عطفی در سری انیمه که در اصل پخش بین سال های 1992 و 1995 در حال انتشار به صورت رایگان در حق رای دادن را official YouTube channel, CrunchyRoll گزارش. 10 قسمت منتشر خواهد شد هر هفته شروع در چهار شنبه, مارس 24th, تا زمانی که همه 127 قسمت در دسترس ساخته شده قبل از پایان ماه ژوئیه.

نسخه رایگان می آید پیش از راه اندازی از آینده دو بخش Sailor Moon فیلم Pretty Guardian Sailor Moon ابدی این فیلمکه قسمت اول باز می شود در ژاپن در ماه سپتامبر 11th. این فیلم بر اساس یک داستان اصلی مانگا بود که بعد از آن اقتباس به انیمیشن فصل چهارم به این معنی است که تماشای سه فصل اول شما باید به سرعت در داستان است.

اگر چه COVID-19 همه گیر نیست ذکر شده به عنوان یک دلیل برای انتشار رایگان دریانورد ماه اول سه فصل و پیوستن به افزایش مقدار محتوایی که منتشر شده به صورت رایگان برای کمک به مردم برای عبور زمان در حالی که خود منزوی در خانه. در طول دوره این بیماری همه گیر دیده ایم همه چیز را از کمیک رایگان, رایگان بازی, رایگان, تلویزیون را نشان می دهد و فیلم و حتی رایگان کتاب صوتی منتشر شد. ما در حال تدوین بهترین از این همراه با دیگر لینک سرگرم کننده و جالب, مقالات, به عنوان بخشی از جدید ما صفحه اصلی عضویت در خبرنامه که شما می توانید به اشتراک در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن