روسیه انجام آزمون دیگری از آن سیستم موشکی را از ماهواره

امروز روسیه انجام یکی دیگر از تست آن سیستم موشکی طراحی شده برای از بین بردن یک ماهواره در مدار اطراف زمین با ت

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 فروردین 1399

امروز روسیه انجام یکی دیگر از تست آن سیستم موشکی طراحی شده برای از بین بردن یک ماهواره در مدار اطراف زمین با توجه به فضایی آمریکا فرمان. اعتقاد بر این است که 10 تست از این ضد ماهواره ای و یا ASAT, تکنولوژی, اما معلوم نیست اگر این موشک در واقع نابود کردن هر چیزی در فضا.

صرف نظر از آن هدف ما فرماندهی فضایی است که آشکارا محکوم کردن تظاهرات. "روسیه [anti-satellite] تست فراهم می کند نمونه دیگری است که تهدیدات آمریکا و متفقین فضا سیستم واقعی و جدی و در حال رشد" ژنرال جان ریموند فرمانده USSPACECOM و فضایی آمریکا نیروی, فرمانده عملیات فضایی در بیانیه ای گفت:. "ایالات متحده آماده است و متعهد به جلوگیری تجاوز و دفاع از ملت ما متحدان و منافع آمریکا از اعمال خصمانه در فضا."

روسیه شده است به صورت دوره ای تست کردن این ASAT سیستم شناخته شده به عنوان Nudol آنجا 2014 با آخرین آزمون رخ می دهد در ماه نوامبر 15th, 2019 با توجه به تجزیه و تحلیل از غیر انتفاعی امن دنیا پایه و اساس است. این Nudol سیستم متشکل از یک تلفن همراه زمین خودرو با یک موشک بالستیک متصل شده و قادر به رانندگی در اطراف و راه اندازی از مکان های مختلف بر روی زمین است.

معلوم نیست اگر روسیه بود و در واقع هدف برای یک هدف امروز. اگر این کشور بود که با هدف قرار دادن یکی از ماهواره های خود را یک فضاپیمای روسی به نام هستی 1356 ممکن است در سمت راست با توجه به تجزیه و تحلیل از مایکل تامپسون فارغ التحصیل دستیار تدریس در دانشگاه و متخصص در ماهواره ها و astrodynamics. با این حال او اشاره کرد که این ماهواره است که هنوز هم وجود دارد, با توجه به داده های ردیابی از شرکت LeoLabs. اگر هدف اصابت کرده بود امروز ممکن است چند ساعت قبل از هر گونه باقی مانده است شناسه توسط مداری سیستم های ردیابی. اما ما فضای فرمان می گوید در آستانه آن است که "در حال حاضر ردیابی هر گونه باقی مانده است."

روسیه هنوز در واقع به یک هدف در حال حرکت در اطراف زمین با Nudol. "این است که در مورد 10th تلاش برای آزمایش سیستم تا آنجا که ما می توانیم بگویم و تا کنون هیچ یک از آنها به نظر می رسد شده اند در واقع تلاش برای نابود کردن چیزی" برایان Weeden, مدیر برنامه ریزی برای امن جهان بنیاد می گوید در آستانه. به طور معمول این آزمون گزارش نشده برو زمانی که آنها برای اولین بار رخ می دهد, اما امروز ما نظامی است اذعان یکی از این آزمون در روز از آن انجام شد.

انجام ASAT آزمون نشان می دهد قدرت برای یک کشور نشان می دهد به دشمنان خارجی که این کشور قابلیت نابود کردن ماهواره های دشمن. به عنوان یک نتیجه, آنها اغلب محکوم رقیب دولت است. "این تست بیشتر ضد روسیه حمایت ریاکارانه از فضای بیرونی کنترل تسلیحات طرح های طراحی شده برای محدود کردن قابلیت های ایالات متحده در حالی که به وضوح داشتن هیچ وجه قصد توقف خود را counterspace سلاح برنامه" ژنرال ریموند در بیانیه ای گفت. "فضای حیاتی برای همه ملت ها و راه ما از زندگی است. مطالبات در سیستم های فضایی ادامه در این زمان بحران که در آن جهانی تدارکات حمل و نقل و ارتباطات کلیدی برای شکست دادن COVID-19 بیماری همه گیر."

ASAT آزمون نیز به طور گسترده ای محکوم بسیاری در فضای جامعه به عنوان این تظاهرات به طور معمول ایجاد صدها نفر به هزاران نفر از قطعات باقی مانده است که می تواند برای ماه ها و حتی سال ها در مدار. از آنجا که این آزمون ها را با سرعت بالا و تاثیر بالا و در نتیجه باقی مانده می تواند تا حد زیادی گسترش یافته و گسترده است. آن قطعه و سپس یک تهدید برای دیگر عملکرد فضاپیما است. یک حرکت سریع قطعه از آشغال می رندر عملیاتی ماهواره ای غیر قابل جراحی اگر آنها ضربه سر ،

سال گذشته هند به خود جلب کرد خشم از هوافضا جامعه که آن را انجام ASAT آزمون با موفقیت از بین بردن یکی از ماهواره های خود را در مدار. آزمون به نام ماموریت شاکتی ایجاد بیش از 400 قطعه از جنس اوراق و شکسته فضایی در زمان راه اندازی آن در ماه مارس است. هند سعی در دلجویی از فضای جامعه که آن را انجام شده این آزمون با هدف قرار دادن یک ماهواره که در یک نسبتا پایین مدار. آنها امیدوار بودند که قطعات باقی مانده را کشیده پایین به زمین به سرعت. اما بیش از چهار ماه پس از ماموریت شاکتی ده قطعه باقی مانده هنوز هم باقی مانده است در فضا.

همراه با هند و چین و ایالات متحده نیز با موفقیت نشان داده خود را ASAT فن آوری است. در سال 2007 چین تخریب یکی از آن آب و ماهواره با زمین-بر اساس موشک. این رویداد ایجاد بیش از 3000 قطعه باقی مانده که برخی از آنها به طول انجامید برای سال در فضا است. در سال 2008 نظامی آمریکا به ضرب گلوله یک موشک در یک پوسیدگی ماهواره ای از ملی شناسایی منشی در یک آزمون شناخته شده به عنوان عملیات سوخته فراست. ایالات متحده توجیه تظاهرات استدلال که ماهواره به سمی هیدرازین سوخت در هیئت مدیره است که می تواند خطرناک تبدیل شده اند اگر قسمت های ماهواره ای فرود آمد.

روسیه آخرین Nudol تست می آید فقط چند ماه پس از این کشور متهم شد که با استفاده از آن ماهواره برای جاسوسی بر ما ماهواره در مدار است. آمریکا فرماندهی فضایی ادعا می کند که همه از این رفتار متناقض است چگونه کشورها باید با استفاده از محیط فضا است. "این یک منافع مشترک و مسئولیت همه spacefaring سازمان ملل برای ایجاد امن و پایدار و عملیاتی پایدار شرایط فضا برای فعالیت های تجاری از جمله عمران و امنیت ملی فعالیت" ژنرال ریموند در بیانیه ای گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب