iRobot این شرکت در پشت خودمختار Roomba خلاء می گوید آن را دور انداختن برنامه های خود را برای انتشار آن چمن زنی ربات ترا به دلیل بیماری همه گیر. این شرکت گفت: در سود آن آزادی که دیروز آن را “معلق” آن راه اندازی برنامه برای ترا به دلیل COVID-19 و پس از آن رکود اقتصاد جهانی این ویروس ایجاد می شود. در این اطلاعیه آمده همراه با خبری که iRobot گذاشته 70 کارکنان عمدتا در بخش تحقیق و توسعه و furloughed 14 فروش و بازاریابی کارکنان.

این شرکت اولین عرضه ترا در ژانویه 2019 و گفت: این امر می تواند بتا-تست دستگاه در ایالات متحده است. در ماه اوت سال 2019 iRobot گفت: در آستانه که بتا بود “به خوبی در حال پیشرفت.” دستگاه کمیسیون فدرال ارتباطات براده به ما یک ایده بهتر از آنچه مردم انتظار می تواند از ترا و چگونه آن کار می کرد که همچنین به نظر می رسید که نشان می دهد ما می توانیم انتظار برای دیدن ترا به طور کامل منتشر شد و در آینده نزدیک.

گیر iRobot می گوید تحت تاثیر این شرکت در زنجیره تامین, اما, که باعث از دست دادن قابل توجهی در درآمد. آن را در حال حاضر به ظاهر چرخد و تمرکز خود را به نگه داشتن کسب و کار شناور به جای راه اندازی محصولات جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net