چگونه به مطمئن شوید که شما staycation هستید به افتضاح خود را به عنوان معمول خارجی تعطیلات

میلیون ها نفر از انگلیسی ها خواهد بود برای تعطیلات در انگلستان این تابستان از دست رفته را در ناامیدی و ناراحتی

توسط BASHARIATEMROOZ در 31 تیر 1399

میلیون ها نفر از انگلیسی ها خواهد بود برای تعطیلات در انگلستان این تابستان از دست رفته را در ناامیدی و ناراحتی های درگیر در سفر خارج از کشور. در اینجا چگونه به از نو خلق کردن آن است.

ظروف سرباز یا مسافر خود را با ساعت بدن

Jet lag و به طور کلی منطقه زمانی سردرگمی است که یک بخش کلیدی از هر خارجی تعطیلات. به صورت تصادفی تغییر زمان را بر روی تلفن خود و یا تنظیم کردن در خودرو در 3 شما می توانید تضمین خودتان تیره و تار چشم روز و لرز در اطراف استخر در Butlin را مینهید.

گاز گرفتن

آن را مناسب برای تعطیلات تابستان تا کوچک حشرات خورده است شما زنده به عنوان شما لذت بردن از یک شب قدم زدن در امتداد یک ساحل زیبا. خوشبختانه بریتانیا پشه نقاط در آن آرایه وسیعی از دریاچه lochs و باتلاقی آب و یا شما فقط می تواند خشم تهاجمی سگ به شما با دادن یک nip.

خود را از دست بدهند بانکی

هیچ چیز می گوید: تعطیلات خارجی مانند در حال اجرا از پول نقد در ارز محلی و یا قادر به استفاده از کارت بانکی خود را در یک رستوران. ترک کارت اعتباری خود را بر روی یک نیمکت و امیدوارم که کسی خالی حساب خود را بنابراین شما می توانید صرف روز در تلفن به بانک.

از دست داده

بهترین استدلال اتفاق می افتد زمانی که استرالیایی ها در حال عرق کردن در یک ماشین کرایه آنها به عنوان تکمیل حلقه سوم از فرودگاه خروج از مسیر. سعی کنید ولز برای آن غیر قابل درک نشانه های جاده ای و هر Cornish دهکده ماهیگیری برای خیابان های باریک که در آن شما مطمئن شوید که برای دریافت خودرو wedged یا درایو به یک بندرگاه.

صبحانه را در یک میخانه ایرلندی

با توجه به این آسان است به انجام این کار در شهر رفت و آمد مکرر باید آن را بسیار ساده تر در انگلستان است. اما شما ممکن است نیاز به سر به ایرلند برای تضمین این یکی و یا صرف تعطیلات خود را در نزدیکی یک ایستگاه قطار در مرکز لندن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب