Roblox به جریان یک جهان: با هم در خانه بهره مند کنسرت در داخل مجازی تئاتر

یک جهان: با هم در خانه بی سابقه همه-از راه دور بهره مند کنسرت پخش این شنبه برای نشان دادن حمایت برای بهداشت و

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 فروردین 1399

یک جهان: با هم در خانه بی سابقه همه-از راه دور بهره مند کنسرت پخش این شنبه برای نشان دادن حمایت برای بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان در طول COVID-19 همه گیر خواهد هوا در داخل مجازی چند نفره بازی Roblox. که در علاوه بر این به استاندارد پخش تلویزیونی کانال های حمل رویداد و کشت جریان خدمات و تکنولوژی سیستم عامل نیز پخش آن در روز شنبه.

این رویداد که از ویژگی های حضور مشاهیر و اجرای موسیقی طراحی شده است به بیرون کشیدن تاریخی زندگی می کنند کمک کنسرت به نفع 1985 و آن خواهید بود co-میزبانی شده توسط Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, و, Stephen Colbert. این سازمان های بین المللی گروه حمایت از شهروند جهانی در حمایت از سازمان بهداشت جهانی (WHO) و آن COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق. صندوق کمک مالی تلاش های امدادی در سراسر جهان توسط تامین بهداشت و درمان کارگران با تجهیزات پزشکی و شخصی دنده محافظ و حمایت از دیگر اقدامات برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus.

اما به روشنی یک جهان است نه جمع آوری کمک; بلکه آن را صرفا به منظور بالا بردن آگاهی و جشن کارکنان بهداشتی درمانی از طریق سرگرمی. اپل که آن هم جریان مراسم اهدای 10 میلیون دلار به علت, با این حال. و لیدی گاگا یکی از کلیدی نوازندگان و هماهنگ کننده برای این رویداد نیز به طور مستقیم درگیر در تلاش جمع آوری پول برای چه کسی است. پس از این کنسرت را به طور غیر مستقیم همچنان به کمک به صندوق COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق.

همانطور که برای Robloxاین Roblox شرکت می گوید این رویداد خواهد شد در جریان از طریق یک تئاتر مجازی درون بازی شروع چهار شنبه, مارس 18th, در, 2PM, ET. این شرکت می گوید: از آن خواهد شد در تمام هشت ساعت رویداد در طول دوره از روز و روز یکشنبه آن را تکرار دو ساعت تلویزیون بخشی است که در 8PM ET این شنبه در ABC, Bell Media, NBC ViacomCBS شبکه و iHeartMedia, در شمال امریکا است.

برای کسانی که علاقه مند به تماشای سنتی پخش یا انجام این کار از طریق Robloxتعدادی از شرکت ها مانند Facebook, حرکت یا کشش ناگهانی و یوتیوب در حال پیوستن به اپل در جریان آن آنلاین. آمازون همچنین می گوید نخست مشترکین می توانید از طریق نخست تصویری بیش از حد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن