شورش است که در حال گسترش دسترسی به Valorant بتا از امروز شروع

شورش آن را آسان تر برای به دست آوردن دسترسی به بتا بسته از آن محبوب جدید, تیرانداز تاکتیکی, Valorantبازی توسعه

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 فروردین 1399

شورش آن را آسان تر برای به دست آوردن دسترسی به بتا بسته از آن محبوب جدید, تیرانداز تاکتیکی, Valorantبازی توسعه دهنده اعلام کرد اواخر روز سه شنبه. در حال حاضر نه فقط انتخاب Twitch streamers اما همه کشش streamers که دسترسی به این بازی می توانید در حال حاضر افت آرزو بتا دسترسی به کلید تا زمانی که streamers بازی به طور جدی به زندگی می کنند جریان بازی و به نوبه خود در در بازی قطره از ویژگی های.

این باید آن را بسیار آسان تر برای مشتاق Valorant طرفداران برای به دست آوردن دسترسی به بازی با تماشای مختلف streamers ها و نه فقط انتخاب چند شورش داده دسترسی سریع به و همکاری با کلید توزیع. به خوب انجام شده توسط این بازی به سرعت در حال رشد جامعه شورش می گوید آن را نیز از طریق هزاران نفر از اختصاصی ترین حرکت یا کشش ناگهانی کاربرانی که بوده ام مشتاقانه در انتظار یک کلید با تماشای جریان شب و روز و به صورت دستی با توجه به آنها دسترسی داشته باشید. "با تشکر از شما اینترنت خود را و چشم خود را" می خواند وبلاگ پست توسط سرب تولید آنا Donlon و کارگردان بازی جو زیگلر.

علاوه بر تغییر در نحوه بتا کلید کاهش یافته است, شورش نیز افزایش بار سرور ظرفیت 25 درصد به حساب سنبله در بازیکنان جدید است. Donlon و Zielger می گوید شورش نیز "در حال حاضر ممنوع اعلام یک شماره حساب فروشندگان و به طور جدی به پیگیری بیشتر به ممنوعیت."

Valorantتاکتیکی تیرانداز به شدت تحت تاثیر قرار توسط شیر Counter-Strike: Global Offensive و بلیزارد سرپرستیوارد شده به بتا بسته سهشنبه گذشته با یک انفجاری محبوب راه اندازی تشکر در بخشی به بستن کلید برای بتا به تماشای محبوب streamers در حرکت یا کشش ناگهانی.

نه تنها Valorant شکستن تک روز سازمان دیده بان ضبط با 34 میلیون ساعت تماشا, اما آن را نیز در آمد دوم برای بالاترین همزمان جریان حساب پس فقط ضد شورش را 2019 , لیگ از افسانه های مسابقات قهرمانی جهان است. پس از شورش می گوید در آستانه Valorant انباشته از 165 میلیون ساعت تماشا "شکستن یکی دیگر کشش بینندگان رکورد" یک سخنگوی شرکت می گوید.

بازی بیرون نمی برای ماه اما esports و بازی, شیوه زندگی, شرکت 100 دزد برگزار شد اولین دعوتی مسابقات امروز به یکی دیگر از موج عظیم بینندگان. Valorant در حال حاضر به خوبی می چرخاند به محبوب esport تا حدودی به دلیل آن دلار روند صنعت در حال حرکت به دور از نبرد رویال نوع.

بنابراین جای تعجب نیست نمرات از طرفداران خواست در بسته بتا با وجود این مشکل و تصادفی شانس از توقیف یک کلید. این تغییرات را باید این روند را کمی کمتر ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن