Redmi Note 10 با آینده Dimensity 820 با چیپ ست محک

مدیاتک اعلام کرد یک چیپست های جدید در روز دوشنبه یک Xiaomi Redmi Note 10 رو تایید شده توسط TENAA به تازگی و در

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 اردیبهشت 1399

مدیاتک اعلام کرد یک چیپست های جدید در روز دوشنبه یک Xiaomi Redmi Note 10 رو تایید شده توسط TENAA به تازگی و در حال حاضر همان تلفن است و به نظر می رسد در GeekBench با یک عنوان و در عین حال غیر رسمی Mediatek SoC - ستاره ها در حال هماهنگی با سادگی ما روی چیزی حساب کردن.

حدود ده نوشته در معیار پایگاه داده از ویژگی های Xiaomi M2004J7AC خاص شماره مدل ما در چینی تنظیم لیست و همچنین به عنوان یک M2004J7بج '' مدل با کد نام 'اتم' در حالی که 'B' یکی به نام 'بمب'.

Redmi Note 10 with the upcoming Dimensity 820 chipset benchmarked

هر دو دستگاه مجهز به یک Mediatek MT6875 چیپ ست است که اعلام نشده SoC و به احتمال بسیار زیاد این بارها شایعه Dimensity 820 که ما در حال انتظار در چند روز. آن octa-core CPU فرکانس پایه ذکر شده است و در 2.0 GHz در معیار فایل در حالی که TENNA ورود مشخص 2.6 GHz اما شماره دوم به خوبی می تواند سقف که تراشه برسد. هر دو نسخه دیده می شود در تست GeekBench را 8GB RAM و اجرای اندروید 10.

معیار نمرات را حل و فصل در حدود 640 واحد در تک هسته ای آزمون و 2600 واحد در چند هسته ای برای بمب با اتم های ارسال و کمی پایین تر چند هسته ای چهره ها - در 2400s. به دنبال در پایگاه داده ما جدید SoC نتایج آنها فقط تحت Qualcomm آخرین نسل پرچمدار Snapdragon 855 - نه نیم بد است.

ما انتظار داریم که اطلاعات بیشتر در Mediatek Dimensity 820 روز دوشنبه وقتی که می خواهید بروید رسمی. همانطور که برای Redmi Note 10, خوب است که باید به احتمال زیاد به دنبال به زودی پس از.

منبع | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن