Redmi Earbuds S نقد و بررسی

این Redmi Earbuds S, همچنین شناخته شده به عنوان Redmi AirDots S یک جفت از مقرون به صرفه واقعا گوشی بی سیم توسط

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 تیر 1399

این Redmi Earbuds S, همچنین شناخته شده به عنوان Redmi AirDots S یک جفت از مقرون به صرفه واقعا گوشی بی سیم توسط Xiaomi. با وجود قیمت گذاری این شرکت در بازار این عنوان کامل گوشی بی سیم با جذاب سبک, طراحی, 12 ساعت عمر باتری splash-مقاومت اختصاص داده شده با زمان تاخیر کم حالت بازی. همانطور که برای قیمت Redmi Earbuds S شما را به مجموعه ای با صرف $24 یا بیشتر در بازار هند.

Redmi Earbuds S Review

که مقدار زیادی از پول حتی برای سیمی گوشی, بنابراین برای ارائه یک واقعا گوشی تلفن بی سیم تجربه در چنین بودجه به احتمال زیاد آسان نیست. بنابراین سوال این است که آیا Xiaomi هنوز یکی دیگر از ترک خوردگی ارزش در دست خود و یا آن را عین حال یکی دیگر از جفت فراموش شدنی بلوتوث گوشی گرفتگی آمازون ؟ من برداشت تا یک جفت برای پیدا کردن.

طراحی

این Redmi Earbuds S را از آنچه در حال حاضر تبدیل به یک طراحی مشترک برای واقعا گوشی بی سیم. شما کلاسیک در گوش طراحی به سبک همراه با یک مورد که همچنین اتهامات earbuds.

Redmi Earbuds S Review

Rhe Redmi Earbuds S در آمده و نه کوچک و خوب به دنبال صورت. آن را به طوری که آن را نمی خواهد جا در داخل جیب سکه در شلوار جین خود را, اما به طور کلی حجم مورد بسیار کم است بنابراین آن را نمی خواهد را تا مقدار زیادی از فضای داخل اصلی خود را در جیب یا کیف.

این پرونده دارای یک روکش مات بر روی سطح خارجی با Redmi آرم نقش برجسته در بالا و اطلاعات مربوط به محصول چاپ شده در پایین است. این مات مناسب و معقول به نظر می رسد اما می توانید خراشیده و واحد من حتی تا به حال برخی از scuffs خارج از جعبه.

Redmi Earbuds S Review

قبل از حرکت در داخل وجود دارد دو چیز بیشتر در خارج. در مقابل فقط زیر لب برای باز کردن درب کوچک چراغ قرمز نشان می دهد که وضعیت شارژ برای این مورد است. چراغ پشت پلاستیکی است که می درخشد را از طریق آن و قابل رویت نیست زمانی که آن را روشن. در مورد کانکتور microUSB برای شارژ. microUSB است که هنوز هم رایج در این محدوده قیمت به طوری که نبود جای تعجب است. اما با گوشی — حتی در بودجه پایان بازار به طور فزاینده ای شدن USB-C پورت شما ممکن است در نهایت نیاز به حمل یک کابل جداگانه فقط برای شارژ این گوشی با گوشی خود را شارژر.

Redmi Earbuds S Review

درب برای این مورد باز می شود به راحتی با دو دست اما همانطور که معمول است برای موارد این شکل باز شدن با یک دست کمی از یک چالش و ممکن است منجر به مورد کاهش یافته است. در داخل دو earbuds در یک طرح استاندارد با بلندگوهای خود را با اشاره کردن. این مورد با استفاده از دو pogo pins برای هر earbud آنها را به اتهام. ظروف برای earbuds تنها براق بیت در این مورد و این محصول به طور کلی.

Redmi Earbuds S Review

این مورد واقعا نور به خصوص با هیچ گوشی در داخل آنها. به طور کلی کیفیت ساخت بسیار مناسب و معقول برای قیمت. درب باز و بسته با یک خوبی وزن, مکانیسم و خاموش تنگ با تنها کمی از بازی.

از earbuds همان مات به عنوان مورد است. آنها یک قرص شکل طراحی که متناسب با حفره خود گوش خارجی کاملا به سادگی اگر چه مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد. نیز وجود دارد یک LED در هر که را از دور می درخشد و به شما هشدار از شارژ و یا جفت شدن وضعیت.

Redmi Earbuds S Review

هر دو گوشی دارای یک بزرگ چند منظوره دکمه در خارج است که دهانه تقریبا تمام عرض earbud. مشکل با این طراحی آن است که نزدیک به غیر ممکن به محل آنها را در گوش خود را بدون فشار دادن حداقل یکی از دکمه های. این می تواند نتیجه در تمام انواع از چیزهایی که اتفاق می افتد از پخش موزیک قبل از اینکه شما آماده و یا راه اندازی دستیار صوتی در گوشی خود را.

من این ذکر در نظرات قبلی اما با داشتن دکمه های earbud خود نیست یک ایده عالی است. برای استفاده از این دکمه شما نیاز به فشار بر روی آنها که هل گوشی عمیق تر در داخل گوش خود را در هر زمان و ایجاد یک احساس ناراحت کننده. دکمه Redmi Earbuds S نیز بسیار clicky و با صدای بلند بر در گوش خود را در هر زمان به شما استفاده از آنها. Xiaomi نیز گره خورده است بسیاری از توابع به این دکمه ها; هشت نفر از آنها را به طور دقیق. این همچنین شامل حالت بازی (که ما در مورد بحث بعد از آن) که نیاز به سه مستمر پرس دکمه است که آزار دهنده تر از شما می توانید تصور کنید.

Redmi Earbuds S Review

این Redmi Earbuds S تاریخ هستند IPX4 برای عرق و آب-مقاومت در برابر. این به این معنی شما می توانید آنها را برای تمرین بلکه در نور باران بدون نیاز به نگرانی در مورد آسیب رساندن به آنها اگر چه توصیه نمی شود به حمام و یا شنا کردن با آنها.

به طور کلی Redmi Earbuds S طراحی می شود ب - برای دست و پا چلفتی طراحی دکمه. متاسفانه بیشتر از این موضوع با TWS فرم فاکتور کلی که برگ های بسیار فضای کمی برای قرار دادن قابلیت های اساسی و نه هر محصول می توانید استطاعت به AirPods' ژست مبتنی بر طراحی. بنابراین در حال حاضر ما گیر با سلاح سرد گوش ما هر زمان ما باید به بازی و یا توقف موسیقی ما.

آسایش

این Redmi Earbuds S منطقی و راحت جفت گوشی. این گوشی با سه گوش اندازه نوک که همه آنها ساخته شده از لاستیک. اندازه پیش فرض متناسب با من کاملا و, گوشی, نشستن به راحتی در گوش من بدون احساس مانند آنها می افتد. این مهم است که آنها لازم نیست که هر گونه زائده به نگه داشتن آنها را در برخی از ورزشی ،

Redmi Earbuds S Review

لاستیک گوش راهنمایی نیز استطاعت مقداری از منفعل انزوا سر و صدا که همراه با صدای موسیقی است که معمولا به اندازه کافی برای غرق کردن محیط و بدون نیاز به active noise-cancellation. من حتی نمی خواهد ذهن با استفاده از آنها را برای پروازهای کوتاه.

همانطور که قبلا ذکر, گوشی مناسب گوش من کاملا به خوبی با وجود داشتن کوچکتر از متوسط گوش. پس گفت که مستطیلی شکل ممکن است نه لزوما همه جا هست.

امکانات و نرم افزار

این Redmi Earbuds S پشتیبانی از بلوتوث 5.0 اما نمی توان آنها را با استفاده از دو دستگاه در همان زمان. بلوتوث 5.0 ارتباط معنا که هر دو گوشی متصل به طور مستقیم به گوشی خود را به جای یک وعده به عنوان یک استاد دیگر. این به این معنی شما می توانید استفاده کنید یا از earbuds به صورت جداگانه برای تماس و یا موسیقی و شما می توانید یکی از آنها را قرار داده و آن را در مورد یکی دیگر بازی ادامه خواهد داد و بدون گم شده ضرب و شتم. اگر شما در حال حاضر در حال گوش دادن به یک و سپس قرار دادن در یکی دیگر از علل کوچک مکث و سپس هر دو شروع به بازی.

Redmi Earbuds S Review

این Redmi Earbuds S تنها پشتیبانی از استاندارد SBC codec. این معمول است برای بودجه, گوشی, اگر چه ما به طور فزاینده ای در حال دیدن مدل های بیشتر اتخاذ کدک AAC به عنوان به خوبی. وجود ندارد یک تفاوت بزرگ بین این دو تا عدم AAC اینجا نیست یک معامله بزرگ است. شما ممکن است, اما, دست های پیشرفته تر مانند کدک aptX بسته به کیفیت خود را از موسیقی اگر چه این کدک ها به ندرت در واقعا گوشی بی سیم.

این Redmi Earbuds S هیچ برنامه همراه. شما فقط جفت آنها را به طور مستقیم و هر صدا تنظیمات شما را باید به انجام می شود از طریق دستگاه متصل و یا پخش موسیقی نرم افزار. نیز وجود دارد هیچ راهی برای به روز رسانی نرم افزار خود را.

عملکرد

این Redmi Earbuds S متوسط صدایی جفت گوشی. مشکل اینجا است که با تنظیم است که معکوس منحنی S-امضا است که باعث ایجاد یک تیره و گل آلود صدا با قریب به اتفاق بالا باس تاکید اما بسیار کمی حضور در فرکانس های بالاتر.

Redmi Earbuds S Review

باس در Redmi Earbuds S بالا است اما بیشتر در اواسط باس و باس منطقه است. کم باس کاملا اهلی در مقایسه بنابراین شما نمی توانید بیش از حد سر و صدا در کم پایان. از سوی دیگر وجود دارد مقدار زیادی از boominess در صدا.

اواسط ارث می برند این boominess به عنوان کم mids نیز کاملا اغراق آمیز است. این باعث می شود صدا را نیز صدا کمی honky. خواننده مرد هستند بیشتر تحت تاثیر این و آنها فقط صدا نیست با یک بینی و boomy با کیفیت به آنها. بسیاری از سازهای کوبه ای نیز متاثر از این.

از سوی دیگر کل زیر محدوده بسیار کم خونی. در حالی که برخی ممکن است ترجیح می دهند نرمتر S و T برای تلفن های موبایل وجود دارد این است که هیچ انکار که پایان بسیار کمی جزئیات و انرژی است. بدون پایان درخشش کل صدا امضا فقط می آید در سراسر به عنوان کسل کننده و پر از گل با تمام انرژی متمرکز بودن در آن کمتر اواسط برد.

از earbuds, لازم, مناسب تصویربرداری و جدایی استریو اما صدا کاملا عادی و معمولی برای در گوش طراحی شده است.

در حال حاضر آن را ممکن است برای بهبود صدا امضاء و من قادر به شماره گیری در یک سفارشی EQ که ثابت بیشتر از من شکایت با صدای امضاء. آن را در واقع یک منحنی S-که brigs پایین mids و می افزاید: بیشتر انرژی برای بالا پایان برای متعادل تر صدا. من این را در برنامه Spotify در, اما شما می توانید آن را در هر برنامه دیگر و یا دستگاه است که دارای یک معادله تابع. این Redmi Earbuds S EQ منطقی هست و من نمی شنیدن هر گونه اعوجاج اضافی به عنوان یک نتیجه از معادله. اما ما نمی تست های صوتی بر اساس آنچه در آن می تواند با EQ بلکه چگونه آن کشتی در خارج از جعبه و در اینجا Redmi Earbuds S انجام و نه ضعیف.

Custom EQ in Spotify for iOS سفارشی EQ در Spotify در برای iOS

متاسفانه این موضوع محدود به کیفیت صدا. من نیز در مواجهه با برخی مسائل مربوط به اتصال با Redmi Earbuds S بیش از انواع دستگاه های. گاهی اوقات صدا خواهد مکث به طور خلاصه و باعث می شود که زوج تلفن به طور خلاصه نشان می دهد حجم آن نوار به عنوان اگر آن را فقط زوج و جفت نشده به سرعت در پس زمینه. موضوع دیگری بود که بیشتر flummoxing که در آن گوشی فقط صدای قطره در هر ثانیه در یک ثابت cadence. این فقط رفت و تا زمانی که این گوشی قرار داده شد و در مورد خود و وصل.

تا کنون, عجیب ترین یکی است که در آن صدا فقط تک و فوق العاده فشرده شده. آن را برای تلفن های موبایل مانند dunking من سر در زیر آب به صدا می شود کمی دور و ندارد. راه اندازی مجدد گوشی و یا فقط روشن نمی حالت بازی خواهد حل این مشکل تا زمانی که آن را فقط به طور تصادفی اتفاق افتاده و بعدا دوباره.

این نوع رفتار قابل قبول نیست و حتی برای بسیاری مقرون به صرفه-زیرزمین بی سیم محصول به عنوان ما در حال به خطر انداختن قابلیت های اساسی. بی سیم محصول است که می تواند به حفظ یک اتصال پایدار حتی در شرایط ایده آل (زوج تلفن دو پا را با یک خط بدون مانع از بینایی) است که به سادگی شکسته.

Redmi Earbuds S Review

در حال حاضر صحبت از این بازی حالت Xiaomi ادعا می کند که این باعث کاهش زمان تاخیر پایین به 122ms که برای تلفن های موبایل مانند بسیاری اما بد نیست برای بلوتوث به طور کلی. در عمل بازی در حالت Redmi Earbuds S بزرگ است. تلاش این earbuds در Fortnite با وان پلاس 8 Pro منجر به یک کاهش زمان تاخیر از زمانی که یک را فشار دهید شنود گذاشته شد بر روی صفحه نمایش و زمانی که شات از کار اخراج شد. حالت بازی باعث می شود آن را به نظر می رسد نزدیک به آنی است که در مورد به خوبی به عنوان شما می توانید امید از بلوتوث صوتی. من نمی خواهد ذهن با استفاده از این گوشی برای بازی به عنوان طولانی به عنوان آن نیاز ندارند چت صوتی.

در نهایت میکروفون عملکرد کافی است. صدای فراموش صدای کمی بینی و نقلی که وجود دارد عملا هیچ باس یا بالا بودن ثبت شده اما برای تماس های صوتی این نباید یک مسئله بزرگ است.

عمر باتری

این Redmi Earbuds را یک ادعا عمر باتری 4 ساعت استفاده می شود که به طور مداوم و 12 ساعت هنگامی که در ترکیب با تمام آب داخل مورد. من مجموعه ای از گوشی به بازی معمول من تست مسیر در حلقه در یک حجم مناسب برای دیدن چه مدت آخرین آنها قبل از هر دو earbuds می میرند.

Redmi Earbuds S Review

در استفاده من همواره کردم فقط حدود 3.5 ساعت از استفاده از earbuds. من پس از آن اجازه می دهد آنها را به اتهام به طور کامل در داخل مورد و تکرار این روند. ترکیب من موفق به دریافت بیش از 12 ساعت تجمعی عمر باتری قبل از این مورد بود کاملا خسته. این پرونده پس از آن طول می کشد حدود یک ساعت به شارژ خود به خود و بدون earbuds در آن و از earbuds همچنین در مورد همان مقدار از زمان برای شارژ در یک شارژ کامل مورد.

به طور کلی عمر باتری خوب نیست. بسته به مورد استفاده خود را, شما ممکن است با 3.5 ساعت به خصوص اگر شما فقط گوش دادن در زمان های کوتاه مانند, می گویند در طول تمرینات و یا محل کار رفت و آمد. اما برای هر کسی که مایل به گوش دادن برای دوره های طولانی تر مانند در حالی که مشغول به کار و یا در سفر, سپس آن را نمی خواهد به اندازه کافی.

نتيجه گيری

همانطور که ذکر شد در ابتدا Redmi Earbuds S بسیار مقرون به صرفه مجموعه واقعا گوشی بی سیم. این اجازه می دهد آن را به برخی از امتیازات مانند کمتر از ستارهای کیفیت صدا در حد متوسط عمر باتری یا ناقص طراحی شده است.

با این حال در تست های Redmi Earbuds S تا به حال برخی از مسائل مربوط به اتصال است که نمی تواند نادیده گرفته شود. این بود بیش از های مختلف دستگاه های متصل با برنامه های مختلف به طوری که منبع بود مقصر نیست. این موضوع به طور کامل با گوشی و همانطور که در قبل از مسائل مربوط به اتصال بی سیم محصولات چیزی نیست که ما در را به آرامی.

Redmi Earbuds S Review

این Redmi Earbuds S نیز underwhelming در هر جنبه ای دیگر که پس از آن begs سوال چرا باید یکی خرید این در همه ؟ در حال ارزان است یک عامل کمک به خرید اما نباید تنها دلیل و تنها بازخرید کیفیت Redmi Earbuds S است که آنها ارزان هستند.

به طور کلی Redmi Earbuds S دریافت یک پاس از من. من می دانم که ترکیبی از واقعا بی سیم با قیمت مقرون به صرفه می تواند وسوسه انگیز اما به نظر می رسد ما هنوز هم برخی از راه از گرفتن یک محصول است که آیا این به این خوبی و Redmi Earbuds S قطعا نیست.

جوانب مثبت

  • کیفیت ساخت مناسب و معقول
  • زمان تاخیر کم با حالت بازی
  • قیمت پایین

منفی

  • متوسط و کیفیت صدا
  • مسائل مربوط به اتصال
  • زیر میانگین عمر باتری
  • ناخوشایند طراحی دکمه
  • microUSB شارژ


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن