Redmi 10X خواهد بود اولین گوشی با دو سیم 5G پشتیبانی خواهد شد که همیشه در صفحه نمایش AMOLED

این Redmi 10X خواهد بود اولین گوشی با استفاده از MediaTek Dimensity 820 با چیپ ست. که تراشه با پشتیبانی از دو

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 خرداد 1399

این Redmi 10X خواهد بود اولین گوشی با استفاده از MediaTek Dimensity 820 با چیپ ست. که تراشه با پشتیبانی از دو سیم کارت, dual standby قابلیت در 5G اجازه می دهد هر دو سیم کارت متصل می شود در همان زمان.

چرا شما می خواهید دو فعال 5G کارت ؟ با 5G پوشش به عنوان پر از لکه آن را به عنوان آن را به شما اجازه می دهد برای یکپارچه سوئیچ بین دو حامل برای دریافت بهترین تجربه. این شرکت با اشاره به مزایای دیگر بیش از حد اذیت کردن که همه آشکار خواهد شد در 26 ماه مه (زمانی که گوشی به طور کامل رونمایی شد).

The Redmi 10X will be the first phone with 5G dual SIM support The Redmi 10X will be the first phone with 5G dual SIM support The Redmi 10X will be the first phone with 5G dual SIM support The Redmi 10X will be the first phone with 5G dual SIM support
این Redmi 10X خواهد بود اولین گوشی با 5G دو سیم کارت پشتیبانی

اتصال به کنار Redmi 10X را از ویژگی های یک صفحه نمایش AMOLED چیزی که به ندرت دیده می شود در این محدوده قیمت. این را قادر خواهد ساخت تا همیشه بر روی صفحه نمایش از ویژگی های و به نظر می رسد که از آن خواهد شد بسیار قابل تنظیم با متن الگوها و حتی تصاویر (علاوه بر ساعت و اطلاعیه ها البته).

The Redmi 10X will have an AMOLED display with Always On function The Redmi 10X will have an AMOLED display with Always On function The Redmi 10X will have an AMOLED display with Always On function
این Redmi 10X یک صفحه نمایش AMOLED با همیشه در تابع

شما می توانید گزینه های سفارشی سازی گسترده در این تیزر تصویری زیر (جایزه واقعیت: Redmi 10X خواهد شد از ویژگی های MIUI 12 فوق العاده تصاویر پس زمینه).

این Dimensity 820 با چیپ ست قادر به شاخص عملکرد علاوه بر اتصال پیشرفته. وجود دارد هیچ کلمه ای در قیمت گذاری و در عین حال – که جزئیات آشکار خواهد شد و 26 – اما 10X یکی به مراقب است. در واقع ممکن است دو نفر از آنها Redmi 10X 5G و 10X Pro 5G (دقیق تفاوت بین آنها این است که TBD).

منبع (به زبان چینی) | از طریق (در روسیه)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب