راه های آسان برای تبدیل حلقه شنا بادی به موفقیت

حلقه شنا بادی اینتکس یکی از محبوب ترین انواع محصولات بادی و تفریحی بوده که توسط کارخانه اینتکس طراحی شده و به

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

حلقه شنا بادی اینتکس یکی از محبوب ترین انواع محصولات بادی و تفریحی بوده که توسط کارخانه اینتکس طراحی شده و به دلیل تنوع بالایی که زمینه ظاهری و همچنین ابعاد بدنه داشته به راحتی تمامی سنین می توانند این محصول بادی را در سبد خرید خود قرار دهند. فروشگاه سعید اینتکس و یا همان فروشگاه اینتکس کرج یک مرجع رسمی با تنوع بالا بوده که می توانید برای خرید حلقه شنا بادی اینتکس و سایر نمونه های محصولات بادی اینتکس و بست وی مراجعه کرده و امکان انتخاب و خرید محصولات بادی را به صورت اینترنتی و یا حضوری فراهم آورده است. تا ۳۵ م.س.پ. این جانوران پاهای عقبی خود را از دست داده بودند و برای تغذیه و مکانیابی از پژواک بهره میگرفتند. هم چنین بهره مندی از جنس ضخیم PVC نیز یکی دیگر از نکات مثبت این کالا به شمار می رود. از دیگر نکات مثبت سبکبودن حلقه شنا بادی 58231 intex این است که دیگر نگران جایگاهی برای نگهداری این تیوپ بادی زمانی که تهی از هوا است، نخواهید بود و همچنین والدین نیز از بابت راحتی فرزندانشان بر روی آب آسوده خاطر میشوند.

This h᠎as be en gener​ated wi th GSA C onte​nt Generator DEMO!

این تیوپ بادی کودکان اینتکس یکی از لوازم و تجهیزات اولیه شناگری محسوب میشود که میتواند لذت یک آب تنی به یاد ماندنی را برای کودک شما رقم بزند. این حلقه طول و عرض 91 سانتی متری داشته و به این صورت وزن بدنه محصول بسیار کم و ناچیز بوده و در زمان جمع آوری شدن نیز یک فضا بسیار کمی را اشغال خواهد کرد. این محصول دارای ساختار و طراحی گرد بوده که طول و عرض آن در حدود 122 سانتی متر است که این ابعاد برای استفاده یک نفر کاملا ایده ال و مناسب می باشد و همچنین این کالا ارتفاع استانداردی داشته و به همین سبب در صورت استفاده از غوطه ور شدن در سطح آب جلوگیری کرده و کاملا شناور بر روی آب باقی می ماند. جنس بدنه در نظر گرفته برای این محصول امکانی ایجاد می کند تا در صورت بروز آسیب بتوانید اقدام به ترمیم آن نمایید. گاهی نر آلت تناسلی خود را بر روی بالههای پشتی و کناری ماده میمالاند و این کار به ویژه هنگامی که ماده اجازه آمیزش واژنی به نر نمیدهد صورت میگیرد. حلقه شنا بادی بست وی رنگارنگ دیگر تولید جدید شرکت بست وی می باشد که هم از نظر نوع رنگ بندی و هم از نظر جنس و کیفیت بدنه توانسته یک محصول مناسب و ایده آل را به دست شما برساند.  Th​is artic le was wri tten  by G SA C​ontent G᠎en᠎erator D em over᠎sion.

لازم به ذکر است در تمامی بخش دیواره ها و رویه محصول از جنس پی وی سی درجه یک و مقاوم شفاف استفاده شده که شما شاهد طول عمر بالایی از آن باشید. این محصول دارای رویه کاملا ضخیم و مقاومی از جنس وینیل بوده و طول عمر بالایی دارد، بخش های و اتصالات ان به خوبی در جای خود قرار گرفته اند و نیاز شما را به صورت کامل بر طرف می کنند. حلقه بادی شنا کودک اینتکس به صورت گرد طراحی شده است که این سبک برای نشستن و استراحتکردن خارق العاده میباشد. تیوپ بادی شنا زرد رنگ اینتکس برای سنین 3 تا 6 سال مناسب بوده که حداکثر وزن 50 کیلوگرم را متحمل میشود و شناکردن را برای این سنین راحتتر و ایمنتر میکند. هم چنین باید اشاره کنیم که با توجه به ابعادی که این حلقه شنا دارد شما می توانید از آن برای فرزند بالای 3 سال خود به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید. حلقه شنای ساده وسیله­ای جانبی برای شنا و آب تنی کردن در استخرها، سواحل، رودخانه­ها و … دلفینهای همجنسی که اتحاد دوستی با هم برقرار کرده باشند، گاه شانه به شانه همدیگر شنا و همزمان با هم اقدام به نفسگیری میکنند.

طراحی این حلقه شنا بسیار زیباست که می تواند نظر هر کودکی را نسبت به خودش جلب کند و همچنین در طراحی این محصول نیز از رنگ های شاد و خاصی استفاده شده است. جنس بدنه در این استخر از نوع پلاستیک pvc با رویه کاملا طرح چرم بوده و از مقاومت بسیار خوبی نیز در برابر دمای آب و همچنین نور آفتاب برخوردار خواهد بود که به همین دلیل با خیالی آسوده قابل استفاده در فضای باز می باشد. این محصول در برابر تماس مستقیم با دماهای مختلف آب و همچنین تغییرات شرایط جوی اب و هوایی کاملا مقاوم است و به همین دلیل امکان استفاده در فضاهای باز را نیز دارد. این محصول از جنس بسیار مقاوم و با کیفیت وینیل ساخته شده و در برابر آب و مجاورت با آن هیچگونه آسیبی نخواهد دید. این محصول با کیفیت را می توانید با قیمتی بسیار مناسب از فروشگاه اینتکس تهران خریداری نمایید . وزن تیوپ شنا بادی روی آب اینتکس بسیار کم حدود 0/2 کیلوگرم میباشد که وزن آن سبب میشود تا شما به راحتی این تیوپ بادی شنا اینتکس را به هر مکان دلخواه حمل و جابهجا کنید. یکی دیگر از ویژگی های خوب جنس بدنه این محصول همانند دیگر محصولات بادی داشتن انعطاف پذیری بالا بوده تا هنگام جمع آوری حجم و اندازه کمتری را به خود بگیرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن