Redmi 10X به 30x زوم و OIS; دوربین نمونه از نسخه Pro می رسد

این Redmi 10X صف خواهد رسید در چین در آوریل 26. انتظار ما برای دیدن سه گوشی های مختلف و ظاهرا حداقل یکی از آنه

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 خرداد 1399

این Redmi 10X صف خواهد رسید در چین در آوریل 26. انتظار ما برای دیدن سه گوشی های مختلف و ظاهرا حداقل یکی از آنها را 30x زوم. این می تواند به معنای یکی از این دوربین می تواند 3x تله مگر اینکه Redmi چیزی دیگری تا آستین خود را.

رسمی Redmi صفحه در Weibo به اشتراک گذاشته تیزر در مورد 30x زوم و قابلیت OIS از یکی از دوربین های, اما آن را نیز نشان داد وجود خواهد داشت برخی از ویژگی های AI برای "الهام خلاق".

جدا از پس زمینه های فانتزی و تاری و مصنوعی رنگ آمیزی برخی از تصاویر و عکس های شب ما بدانم چه شده است Redmi رفتن به در حال حاضر.

Redmi 10X to have 30x zoom, OIS, camera sample arrives from Redmi 10X Pro

در یک پست جداگانه در Weibo, محصول, مدیر توماس وانگ نشان داد که خوراکی طولانی مدت در معرض قرار گرفتن عکس در طول شب خواهد بود یک روش ساده با Redmi 10X Pro (وجود دارد یک نرم افزار ورودی) و بدون تجهیزات اضافی مورد نیاز با تشکر از ستاره آهنگ حالت.

Redmi 10X Pro camera sample
Redmi 10X دوربین حرفه ای نمونه

اجرایی گفت که Redmi 10X Pro می توانید یک عکس خیره کننده تنها با یک کلیک - بدون نیاز به دوربین های SLR حرفه ای, دستی, تنظیمات ISO و سرعت شاتر و دیافراگم و یا هر نوع پست-انباشته و یا رنگ آمیزی. همه چیز انجام خواهد شد توسط چیپ ست به کاربران ارائه یک راه ساده تر به "بیان خلاقیت خود را".

با توجه به وجود چهار روز دیگر تا رویداد بیشتر طعنه به احتمال زیاد آمده است.

منبع 1 • منبع 2 (هر دو در چین) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن