ق را در حال حاضر علنا آهنگ سیاسی هزینه تبلیغات در آن پلت فرم

ق در حال راه اندازی یک جدید subreddit است که لیست های سیاسی در کمپین های تبلیغاتی است که باید اجرا شود در سایت

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 فروردین 1399

ق در حال راه اندازی یک جدید subreddit است که لیست های سیاسی در کمپین های تبلیغاتی است که باید اجرا شود در سایت از ژانویه 1st, 2019, این شرکت امروز اعلام کرد. جدید subreddit می توان در یافت r/RedditPoliticalAds.

"در این جامعه شما را پیدا خواهد کرد اطلاعات در تبلیغ فرد خود را با هدف قرار دادن برداشت و صرف در هر کمپین اساس" ق و اعلام پست. "ما قصد داریم به طور مداوم به روز رسانی این subreddit به عنوان جدید تبلیغات سیاسی اجرا در ق بنابراین ما می توانیم ارائه شفافیت به ما سیاسی تبلیغ و گفتگو آگهی خود را(بازدید کنندگان) الهام بخش."

ق نیز به روز رسانی سیاست های خود برای تبلیغات سیاسی نیاز به مبارزات سیاسی به کار با Reddit فروش تیم در تبلیغات و نیاز به سیاسی تبلیغ به ترک نظرات برای 24 ساعت اول یک تبلیغ انتخاباتی است زندگی می کنند. این تبلیغ می تواند در حد متوسط نظرات در آگهی پست با توجه به ق admin بنابراین یک تبلیغ می تواند حذف نظرات آنها نمی خواهند نشان داده شده در زیر از آگهی در تئوری است.

r/RedditPoliticalAds تنها از ویژگی های تبلیغات که در واقع اجرا در ق, مدیر گفت. اگر تبلیغات به اشتباه تایید و سپس حذف اطلاعات در مورد آن تبلیغات باقی خواهد ماند در subreddit اما آنها که استعداد متصل به خود را به عنوان که می گوید آگهی "تایید شده در خطا است."

ق می پیوندد Facebook در داشتن یک, سیاسی, آگهی های پایگاه داده. توییتر اما متمایل به طور کامل از داشتن, سیاسی, تبلیغات در سایت, اعلام کرد در ماه اکتبر که این امر ممنوعیت تمام تبلیغات سیاسی در سطح جهانی با شروع در ماه نوامبر. "ما را ساخته اند این تصمیم بر اساس باور ما این است که پیام سیاسی برسد باید به دست آورده خریداری نیست" توییتر می گوید در آن مطالب سیاسی صفحه سیاست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن