قرمز سحر و جادو 5S قادر خواهد بود به صورت بی سیم بازیگران بازی به تلویزیون در حالی که کار به عنوان یک کنترل کننده

اندروید کنسول های بازی هرگز, در زمان خاموش بنابراین در حال حاضر برای آندروید در بازی های باقی مانده تلفن-تنها

توسط BASHARIATEMROOZ در 7 مرداد 1399

اندروید کنسول های بازی هرگز, در زمان خاموش بنابراین در حال حاضر برای آندروید در بازی های باقی مانده تلفن-تنها امر است. این nubia قرمز سحر و جادو 5S که اعلام خواهد شد فردا ممکن است یک تلفن بازی در قلب اما این کنسول جاه طلبی بیش از حد.

با استفاده از زمان تاخیر کم بی سیم و اتصال آن قادر خواهد بود برای پروژه بازی در تلویزیون در حالی که ارائه یک کنترل کننده خود را در آن نمایش می دهد. این nubia تیم آماده شش کنترل کننده مختلف برای مطابقت با سبک های بازی های مختلف وجود خواهد داشت و گزینه های گسترده سفارشی بنابراین شما می توانید خود را کنترل نمایید.

تیزر پست در مورد این ویژگی ذکر شده است که آن را پشتیبانی از 4K و 144 هرتز. این روشن نیست که اگر این بدان معناست که به طور همزمان – آخرین HDMI 2.1 می توانید آن را خاموش بکشد, اما شما می خواهم نیاز به یک بسیار اخیر تلویزیون است.

The Red Magic 5S will be able to wirelessly cast games to TVs while working as a controller

واضح است که وجود خواهد داشت برخی از مرتب کردن بر اساس از گیرنده درگیر خواهد شد که قلاب را به تلویزیون متصل خواهد شد به تلفن بیش از یک لینک بی سیم (WiGig شاید Chromecast و مشابه خواهد بود بیش از حد آهسته). ما پیدا کردن جزئیات کامل فردا.

صفحه نمایش گوشی دارای 240 hz لمسی نرخ نمونه برداری پس از آن می توانید پاسخ به ورودی کاربر به سرعت. شانه دکمه ها حتی سریع تر با سخت افزار سفارشی که فعال 320Hz لمسی نرخ نمونه برداری.

آن را روشن است که Adreno 650 ندارد به اندازه کافی قدرت پردازش برای رسیدگی به 4K بازی در 144Hz – حتی یک کارت گرافیک Nvidia RTX 2080 خواهد عرق در گزاره. ارتقاء یک گزینه است, اگر چه, و AMD نشان داده است که حتی یک راه حل ساده می تواند بسیار موثر باشد (حتی بدون علاقه داشتن به "هوش مصنوعی" و "DLSS").

ما نمی دانیم که قرمز سحر و جادو 5S صفحه نمایش اجرا خواهد شد در 144Hz هر چند آن را به احتمال زیاد خواهد 1080p+ پنل مشابه و یا یکسان به یک در قرمز سحر و جادو 5G. به آمار 144 فریم در ثانیه گوشی را با قرار دادن یک پیچ و تاب و در Snapdragon 865+ چیپ GPU اورکلاک.

Adreno 650 داخل plus تراشه در حال حاضر اجرا می شود در 10 درصد بالاتر از سرعت ساعت از همان GPU در غیر علاوه S865. دارای nubia تیم موفق به رفتن و حتی بالاتر ؟ ما پیدا کردن برای مطمئن شوید که فردا اما آن را ممکن است به عنوان قرمز سحر و جادو 5S یکی از معدود گوشی های با فعال خنک کننده.

آن را ساخته شده در 15,000 RPM فن اما nubia همچنین طراحی خارجی کولر باد خنک کننده سحر و جادو جعبه. اضافی خنک کننده ارائه شده ممکن است به اندازه کافی به فشار تراشهای فوق در ساعت سرعت تعیین شده توسط کوالکام حداقل آن جلوگیری حرارتی throttling.

Red Magic 5S benchmark scores: AnTuTu Red Magic 5S benchmark scores: Master Lu
قرمز سحر و جادو 5S معیار نمرات: AnTuTu • استاد Lu

رئیس جمهور Ni فی است که در حال حاضر مورد مباهات گوشی 650,000+ AnTuTu نمره و 610,000+ در هوش مصنوعی معیار استاد Lu. کسانی که نمرات قرار 5S در بالای نمودار.

A Red Magic-branded gaming router
قرمز سحر و جادو-مارک بازی روتر

ضمنا nubia نیز پرده از یک اتصال Wi-Fi 6 بازی روتر فردا با بازی شتاب در حالت قرمز سحر و جادو گوشی های. روشن نیست که چگونه این روتر روابط را به بی سیم بازی پروجکشن حالت برای 5S ، روتر را حمایت مش شبکه برای پوشش بهتر خواهد شد و از ویژگی های عملکرد بالا و CPU.

منبع 1 | از طریق 1 | منبع 2 | منبع 3 | منبع 4 | منبع 5 (چینی)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im