مرد هنوز یک ماشین خود را به پدر خود احترام می گذارد

پس از نقل مکان از یک تاجر برده مجسمه به پایین بریستول بندر دیروز در اینجا یک راهنمای سریع به امروز مجسمه toppl

توسط BASHARIATEMROOZ در 19 خرداد 1399

پس از نقل مکان از یک تاجر برده مجسمه به پایین بریستول بندر دیروز در اینجا یک راهنمای سریع به امروز مجسمه topplings:

آرتور Forwood St john's باغ لیورپول

در قرن 19 حزب محافظه سیاستمدار و تاجر و shipowner که با اعتبار مانند که تا به حال به تا گردن خود را در آن. مجسمه خواهد بود به ارمغان آورد جمعیت تشویق سپس کشیده به آلبرت داک به غوطه ور در یک مکان دستی برای بین المللی برده داری موزه.

الیور بولتون, آلبرت, مربع, منچستر

یک بانکدار که ثروت خانواده ساخته شده بود در تجارت برده مجسمه خواهد بود سرنگون به صدای Hacienda کلاسیک DJed زنده توسط گراهام پارک به دلیل Mancs آن را انجام نمی دهد اگر آن را نه یک حزب و سپس کشیده به رودخانه Irwell که از آن چوب embarrassingly.

سر وینستون چرچیل میدان پارلمان لندن

قهرمان جنگ نخست وزیر بود که همچنین چیزی از یک نژادپرست dickhead که انگلیسی عمومی همیشه به جای تردید در مورد در آن زمان است. پایین کشیده و سپس پرتاب به گسترش دریاچه تامی رابینسون قلبی اشک برای این کشور که او را livestreaming.

آملیا Opie, Opie خیابان نوریچ

بیت از یک f**k-تا که در آن مشهور ضد برده داری مبارز مجسمه را پایین آورده است چرا که او به وضوح از آن دوران و به نظر می رسد مانند یکی از آنها ، چپ تکیه بر شاخه ای از مترو تا جاده با یک یادداشت عذرخواهی.

مارگارت تاچر پارلمان لندن

سرنگون توسط مواج اوباش تندرو حزب محافظه نمایندگان مجلس که هرگز نمی تواند او را ببخشد برای مصرف بریتانیا به مطلق برده داری بازار واحد اروپایی. مهر در مورد ضرب و شتم و پرتاب به رودخانه تیمز با تشویق اگر کمی گیج جمعیت.

ملکه ویکتوریا در همه جا

نهایی کسیکه در تاسیس مستعمرهای که هیچ چیز برای جلوگیری از تجارت برده و حکومت نصف جهان با مشت آهنین وجود دارد بیش از حد بسیاری از مجسمه ملکه ویکتوریا و نه به اندازه کافی اوباش به مقابله با آنها. کمک با شکستن یک بیت در هر زمان که شما از عبور از یک و chucking آن در کانال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب