Red Dead Redemption 2 در حال آمدن به ایکس باکس بازی عبور از مه

مایکروسافت آوردن Red Dead Redemption 2 به ایکس باکس بازی عبور اشتراک برای ایکس باکس یکی از کنسول ها. آن را بزر

توسط BASHARIATEMROOZ در 4 اردیبهشت 1399

مایکروسافت آوردن Red Dead Redemption 2 به ایکس باکس بازی عبور اشتراک برای ایکس باکس یکی از کنسول ها. آن را بزرگ علاوه بر این که دیدن مشترکین به دست آوردن دسترسی به اکشن-ماجراجویی بازی در مارس 7th. در حالی که Red Dead Redemption 2 است پس از رسیدن بر روی ایکس باکس بازی پاس Grand Theft Auto V خواهد بود ناپدید در همان زمان به طوری که طرفداران باید تا مارس 7th, بازی Rockstar در بازی های دیگر بسیار محبوب بازی است.

ایکس باکس بازی عبور مشترکین می توانید قبل از دانلود Red Dead Redemption 2 با استفاده از ایکس باکس بازی رمز عبور نرم افزار تلفن همراه آماده برای زمانی که آن را در دسترس است در ماه آینده. Red Dead Redemption 2 در ایکس باکس بازی منتقل خواهد شد همچنین شامل دسترسی رایگان به اشتراک گذاشته شده جهان از Red Dead آنلاین. در حالی که PC نوع راه اندازی شد در ماه نوامبر Red Dead Redemption 2 تنها در دسترس خواهد بود به عنوان بخشی از ایکس باکس بازی عبور برای ایکس باکس یکی از کنسول ها.

مایکروسافت هنوز هم ارائه بازی های ایکس باکس تصویب نهایی که ترکیبی از ایکس باکس زنده طلا و ایکس باکس بازی عبور اولیه $1 پیشنهاد برای ماه اول. ایکس باکس بازی رمز عبور است که به طور معمول $9.99 در هر ماه و یا نسخه نهایی (با ایکس باکس زنده طلا) است $14.99 در هر ماه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب