Realme X3 و X3 SuperZoom راه اندازی در هند در ژوئن 25, جوانه Q ممکن است برچسب همراه

دیروز Realme طعنه به Realme X3 و امروز این شرکت اعلام کرد که آن را به پرده آن در هند در ژوئن 25. در کنار آن Re

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 خرداد 1399

دیروز Realme طعنه به Realme X3 و امروز این شرکت اعلام کرد که آن را به پرده آن در هند در ژوئن 25. در کنار آن Realme نیز راه اندازی X3 SuperZoom در کشور است که رونمایی شد در ماه گذشته.

Realme نشده آشکار هر چیزی در مورد به طور منظم X3 اما این شایعه به Snapdragon 855+ SoC در راس - همان چیپ ست که قدرت X3 SuperZoom. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما در عمق نوشته بررسی Realme X3 SuperZoom به یادگیری بیشتر در مورد آن و یا تماشای ویدیو در پیوست زیر در مورد ویژگی های کلیدی آن.

در کنار X3 duo Realme ممکن است راه اندازی جوانه س TWS گوشی در هند در ژوئن 25. این شرکت هنوز به طور رسمی تایید آن نشده اما Realme هند مدیر عامل Madhav Sheth در آخرین قسمت از #AskMadhav در یوتیوب نشان داد (در 9:28 علامت) به TWS گوشی خواهد بود قیمت کمتر از INR2,000 ($26/€23) در هند رقابت مستقیم با Redmi Earbuds S قیمت INR1,799 ($24/€21).

علاوه بر این Sheth نشان داد که این شرکت در حال کار بر روی "گل سرسبد سطح TWS" اما نمی فاش کردن هر چیزی در مورد آن. شما می توانید تماشای تمام قسمت #AskMadhav زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن