Realme تماشای حرکت بیش از 15000 واحد در عرض دو دقیقه در اولین فروش

این Realme تماشای پرده برداری در هفته گذشته رفت و در آن برای اولین بار فروش امروز در هند و در عرض دو دقیقه این

توسط BASHARIATEMROOZ در 16 خرداد 1399

این Realme تماشای پرده برداری در هفته گذشته رفت و در آن برای اولین بار فروش امروز در هند و در عرض دو دقیقه این شرکت به فروش می رسد بیش از 15000 واحد است.

این Realme دیده بان قیمت در INR3,999 ($53/€45) در هند و فروخته شد و از طریق این شرکت در سایت رسمی و Flipkart. کسانی از شما که نمی تواند یک خرید امروز را فرصت دیگری در تاریخ 9 ژوئن در ظهر به وقت محلی هنگامی که Realme تماشا می رود در آن دوم فروش.

این Realme دیده بان ساخته شده در اطراف 1.4" رنگ صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی و همراه با 12 سازمان دیده بان مواجه است. این ساعت هوشمند از ویژگی های 24x7 ضربان قلب نظارت بر خواب ردیابی و نظارت بر SpO2 که اندازه گیری میزان اکسیژن خون.

این Realme دیده بان گواهی IP68 برای گرد و غبار و مقاومت در برابر آب و می آید با یک ویژگی به نام Smart Notifications که به شما هشدار از تماس های دریافتی و اس ام اس و اطلاعیه ها از برنامه های دیگر. نگه داشتن چراغ در یک 160 میلی آمپر باتری که وعده داده تا نه روز از استقامت.

شما می توانید سر این راه به ما اعلام پوشش Realme سازمان دیده بان به دانستن بیشتر در مورد آن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب