Realme رزومه فروش و خدمات در هند به عنوان دولت برطرف مستند

Realme امروز اعلام کرد که آن را از سر گرفته است و فروش آن گوشی های هوشمند و دیگر محصولات در هند از طریق آنلاین

توسط BASHARIATEMROOZ در 16 اردیبهشت 1399

Realme امروز اعلام کرد که آن را از سر گرفته است و فروش آن گوشی های هوشمند و دیگر محصولات در هند از طریق آنلاین و آفلاین کانال.

Realme محصولات در دسترس هستند از طریق رسمی این شرکت هندی, سایت Flipkart و آمازون است.در. آنها همچنین می تواند خریداری شده از فروشگاه های آفلاین در مناطقی که مشخص شده به عنوان نارنجی و سبز مناطق توسط دولت هند.

این اطلاعیه می آید پس از دولت هند کاسته مستند محدودیت در این کشور اجازه می دهد تجارت الکترونیکی شرکت شروع به ارائه موارد غیر ضروری در مناطق مشخص شده به عنوان نارنجی و سبز مناطق.

Realme در آزادی مطبوعات ارسال شده به رسانه ها نیز گفت که آن را دریافت کرده است یک "مقدار عظیم از سفارشات" آنلاین پس از نیمه شب یکشنبه است و آن را به اندازه کافی سهام برای پاسخگویی به تقاضای فعلی تا زمانی که آن کارخانه بازگشایی.

بعلاوه Realme گفت که خدمات خود را در مراکز نارنجی و سبز مناطق به تدریج از سرگیری عملیات در حالی که اقدامات پیشگیرانه مانند اجتماعی فاصله.

با تجارت الکترونیکی شرکت های مجاز به فروش غیر ضروری کالا در هند, ما انتظار Realme Narzo سری برای راه اندازی به زودی در کشور است. قرار بود آن را وارد در مارس 26, اما راه اندازی شد و دو بار به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب