Realme Narzo 10 سری راه اندازی مجموعه ای برای مارس 11

این Realme Narzo 10 و Narzo 10A گوشی های هوشمند شد و قرار است به راه اندازی در مه 26 در هند اما راه اندازی شد

توسط BASHARIATEMROOZ در 18 اردیبهشت 1399

این Realme Narzo 10 و Narzo 10A گوشی های هوشمند شد و قرار است به راه اندازی در مه 26 در هند اما راه اندازی شد و دو بار به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 همه گیر در کشور است. اما Realme امروز اعلام کرد که Narzo 10 صف پرده برداری خواهد شد در آوریل 11.

این Narzo 10 سری پرده برداری خواهد شد از طریق قبل از ثبت تصویری راه اندازی خواهد شد که جریان بعدی شنبه در ساعت 12:30 به وقت محلی (7 AM UTC).

Realme Narzo 10 series launch set for May 11

این اطلاعیه از Realme می آید روز پس از دولت هند کاسته مستند محدودیت در این کشور اجازه می دهد تجارت الکترونیکی شرکت به ارائه غیر ضروری کالا در مناطق مشخص شده به عنوان نارنجی و سبز مناطق.

این همچنین اجازه Realme برای از سرگیری فروش محصولات خود از طریق آنلاین و آفلاین کانال در هند و به تدریج دوباره باز مراکز خدمات با اقدامات پیشگیرانه مانند اجتماعی فاصله.

بازگشت به Narzo 10 duo منظم Narzo 10 شایع است به یک rebranded Realme 6i در حالی که 10A گفته می شود rebadged سه دوربین از نوع Realme C3.

شما می توانید چک کردن مشخصات دقیق از هر دو گوشی های هوشمند بیش از اینجا و سر این راه برای خواندن کامل ما نوشته شده است بررسی Realme 6i.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن