Realme جشن تولد 2 به عنوان هند #4 گوشی های هوشمند با نام تجاری

روز اول ماه مه است که Realme جشن تولد خود را و این شرکت در حال حاضر دو سال است. در خرداد ماه سال 2018 شاهد هست

توسط BASHARIATEMROOZ در 15 اردیبهشت 1399

روز اول ماه مه است که Realme جشن تولد خود را و این شرکت در حال حاضر دو سال است. در خرداد ماه سال 2018 شاهد هستیم Realme 1 به نظر می رسد تحت Oppo بال با نام تجاری و سپس در نظر گرفتن راه خود را در ماه اوت با Realme 2.

یک زن و شوهر از ده از گوشی های هوشمند و دو سال بعد با نام تجاری است که چهارمین شرکت گوشی های هوشمند در هند در Q1 سال 2020 و همچنین ساخته شده بالا 3 فوریه.

Realme celebrates its 2nd birthday as India’s #4 smartphone brand

خبر خوب به اشتراک گذاشته شده توسط م. Sheth, مدیر عامل شرکت Realme هند است. در سه ماهه اول سال با نام تجاری برداشت 14 درصد از کل سهم بازار موقعیت خود را در پشت رهبر Xiaomi Vivo در دوم و سامسونگ در حال حاضر کشویی به سوم. Realme به ثمر رساند عظیم 119 درصد رشد سالانه است و 2 درصد جلوتر از پدر و مادر خود شرکت Oppo. این شرکت همچنین موفق به کشتی 14 ٪ از تمام دستگاه ها برای فوریه - درست پشت Xiaomi با 32 درصد و سامسونگ با 17 درصد.

Q1 2020 looks optimistic for Realme Q1 2020 looks optimistic for Realme
Q1 سال 2020 به نظر می رسد خوش برای Realme

در یکی دیگر از صدای جیر جیر Sheth نشان داد که Realme جوانه های هوایی انجام این نام تجاری به بالا 5 در به اصطلاح "Hearables" دسته (TWS هدفون). این برند که در بالا 5 در کنار سامسونگ و اپل JBL و سر و صدا در حالی که جوانه های درجه دوم تبدیل شد-بهترین-فروش TWS هدفون در رده میانی.

به اندازه کافی جالب INR4,999 گوشی بی سیم در همان گروه به عنوان اپل AirPods با وجود کوپرتینو محصولات هزینه نزدیک به INR15,000.

Realme is thriving on the so-called Hearables market as well Realme is thriving on the so-called Hearables market as well
Realme پر رونق است و در اصطلاح Hearables بازار و همچنین

همه این اعداد حتما نگاه الهام بخش برای Realme اما ما انتظار داریم کل پویا از بازار به تغییر در Q2. هند شده است در مستند از مارس 25 و در سه هفته اول خرده فروشان اجازه نداشتند به کشتی های هوشمند و غیر ضروری دیگر محصولات است. این تاثیر می گذارد هر دو آفلاین و آنلاین فروش شماره اما ما باید جزئیات بیشتر از یک بار در سه ماهه دوم رسیده است.

منبع 1 • منبع 2tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن