Realme جوانه های بی سیم Pro خال در NCC مثال

Realme است که به سرعت در حال گسترش خود را انتخاب هدفون بیش از چند سال گذشته یا بیشتر. وجود دارد اصلی سیمی جوان

توسط BASHARIATEMROOZ در 4 اردیبهشت 1399

Realme است که به سرعت در حال گسترش خود را انتخاب هدفون بیش از چند سال گذشته یا بیشتر. وجود دارد اصلی سیمی جوانه و در اواخر سال گذشته – Apple AirPods-به چالش کشیدن جوانه هوا. در بین این دو ما جوانه های بی سیم – مقرون به صرفه به خوبی ساخته شده neckband گوشی فقط در حدود $25. بیسار بسیار محبوب است.

Realme Buds Wireless Pro spotted in NCC listing

خوب یک souped تا جوانه های بی سیم نسخه Pro از آن است که ظاهرا در اطراف گوشه سمت راست که توسط یک گواهینامه در NCC تایوان. لیست همراه با یک زن و شوهر از عکس که نشان می دهد بسیار شبیه طراحی. یکی از چیزهایی که به وضوح تغییر در RMA208 است علاوه بر این از یک نوع-C پورت برای شارژ در محل پیری micro-B USB اتصال در پیشینیان خود.

همچنین با توجه به آن سوراخ کوچک در کنار نوع-C پورت بر روی جوانه های بی سیم نرم افزار و همچنین پاک کردن پیچ و احتیاج منطقه اطراف سوکت ما می توانیم حدس تحصیل است که این زمان در اطراف پورت شارژ می تواند تا پایان در واقع تحت پوشش فلپ. ارتقاء قطعی نسبت به طرح اصلی که دارای پورت microUSB در باز رو به سمت پایین بکشید.

Realme Buds Wireless Pro spotted in NCC listing

که در مورد میزان که NCC اطلاعات بر روی جوانه های بی سیم Pro می رود. اما از آنجایی که ما در حال حاضر بر روی موضوع اصلی Realme جوانه های بی سیم و با توجه بصری شباهت بین این دو آن است که احتمالا یک شرط بندی امن برای هدایت شما به سمت بررسی ما از آن دسته از جوانه ها برای مرجع است. با توجه به "Pro" نام مورد انتظار ما این است که مدل های جدید به حمل و احتمالا بهبود بسیاری از قابلیت های اصلی اصلی خود از جمله 11.2 mm تقویت باس رانندگان و IPX4 محافظت در برابر نفوذ امتیاز.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im