Realme جوانه س TWS گوشی آمدن به هند در ژوئن 25

چند روز پیش Realme اعلام کرد که آن را راه اندازی Realme X3 و X3 SuperZoom در هند در ژوئن 25. در کنار X3 duo Re

توسط BASHARIATEMROOZ در 31 خرداد 1399

چند روز پیش Realme اعلام کرد که آن را راه اندازی Realme X3 و X3 SuperZoom در هند در ژوئن 25. در کنار X3 duo Realme انتظار بود به جوانه س TWS گوشی به هند و امروز گوشی چینی ساز تایید کرد که جوانه س را اولین در هند در کنار X3 سری.

جوانه Q پرده برداری شد ماه گذشته در یک رویداد در چین و سومین جفت از TWS گوشی از Realme در هند پس از جوانه هوا و جوانه هوا Neo. آنها طراحی شده توسط شرکت هرمس-طراح جثه لوی و بسته 10mm بزرگ Bass Boost راننده.

Realme Buds Q TWS earphones coming to India on June 25

جوانه Q در حال IPX4 خبره و هر جوانه وزن آن فقط 3.6 گرم. Realme می گوید: جوانه Q ارائه 4.5 ساعت از پخش با شارژ مورد ارائه در مجموع قابلیت پخش 20 ساعت.

Realme Buds Q are lightweight and offer a total playback of 20 hours Realme Buds Q are lightweight and offer a total playback of 20 hours
Realme جوانه Q سبک و ارائه در مجموع قابلیت پخش 20 ساعت

مانند جوانه هوا و جوانه هوا Neo, جوانه Q همچنین پشتیبانی از کنترل های لمسی و آنها در دسترس خواهد بود در سه رنگ در هند - کاملا سفید کاملا زرد و کاملا سیاه و سفید است. جوانه Q همچنین از ویژگی های بازی حالت داشتن یک زمان تاخیر کم از 119ms.

Realme Buds Q TWS earphones coming to India on June 25

Realme آشکار نشده هندی, قیمت جوانه Q هنوز که اتفاقی خواهد افتاد پنج شنبه, اما این شرکت های هندی, مدیر عامل Madhav Sheth به تازگی نشان داد که جوانه Q خواهد بود قیمت INR2,000 ($26/€23) در هند است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب