Realme گروه نقد و بررسی

Realme ساخته شده اولین آن فقط دو سال پیش در ماه مه سال 2018 با Realme 1. در مدت زمان کوتاهی پس از این شرکت راه

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 اردیبهشت 1399

Realme ساخته شده اولین آن فقط دو سال پیش در ماه مه سال 2018 با Realme 1. در مدت زمان کوتاهی پس از این شرکت راه اندازی کرده است بیش از دو دوجین گوشی های هوشمند و گسترش کسب و کار خود را در بیش از 25 بازارهای سراسر جهان است.

Realme ارائه می دهد ارزش بزرگ برای پول گوشی های هوشمند در سراسر بخش های مختلف اما این شرکت نیز به سرعت در حال گسترش اکوسیستم آن. آن را راه اندازی برای اولین بار درست بی سیم گوشی در ماه دسامبر گذشته و در ماه مارس اولین ردیاب تناسب اندام, دوبله Realme گروه است.

Realme Band Review

قیمت فوق العاده aggresive INR1,499 ($20/€18), این Realme گروه می آید با یک مجموعه مناسب و معقول از جمله ویژگی های 24 ساعته ضربان قلب نظارت IP68 گرد و غبار و مقاومت در برابر آب و USB-یک کانکتور برای بدون هیچ زحمتی رایگان شارژ. من با استفاده از Realme گروه برای بیش از دو ماه و من آماده ام به شما مختصر و مفید از آن عملکرد در زندگی واقعی.

Realme Band مشخصات

 • صفحه نمایش: 0.96", 160x80 پیکسل صفحه نمایش رنگی
 • تسمه: انفصال TPU تسمه, 16 mm عرض 152-227 mm طول قابل تنظیم
 • ویژگی ها: زمان واقعی ضربان قلب مانیتور IP68 امتیاز USB-یک کانکتور خواب, ردیابی, ورزشی, ردیابی, گام, ضد, هوشمند, اطلاعیه ها, بیکار, هشدار, نوشیدنی یادآوری
 • ورزش حالت: دویدن, پیاده روی, دوچرخه سواری, پیاده روی, تناسب اندام, نوردی, نخ ریسی, یوگا و کریکت
 • سنسور: PPG نوری ضربان قلب سنسور شتاب سنج 3 محور روتور موتور لرزش
 • اتصال: بلوتوث 4.2 سازگار با اندروید 5.0+
 • باتری: mAh 90
 • رنگ: سیاه, سبز و زرد
 • ابعاد: 19.6 x 240 x 11.9 mm
 • وزن: 20 گرم

طراحی

این Realme, گروه, براق, طراحی تمیز. بدن آن است که از پلاستیک ساخته شده و دارای ظریف منحنی است که اجازه می دهد آن را به خوبی بر روی مچ دست خود را. Smartband می آید با انفصال تسمه ساخته شده از TPU که 16mm گسترده و قابل تنظیم طول 152-227mm.

TPU بند نرم و راحت احساس. من عینک Realme گروه برای تقریبا یک روز تمام هر روز برای بیش از دو ماه و آن را نمی تواند هر گونه ناراحتی. در 20 گرم Realme گروه بسیار سبک وزن است و آن را آسان به را فراموش کرده ام که شما با پوشیدن آن است. در واقع وجود دارد من احساس Realme گروه در مچ دست من بود و به نگاه به مطمئن شوید که آن را نمی افتاد.

حذف این بند از بالا نشان می دهد USB-یک کانکتور روی ماژول اصلی که می آید در یک رنگ خاکستری. اما شما سه گزینه برای تسمه - سیاه و سبز و زرد.

اصلی ماژول دارای یک PPG نوری ضربان قلب سنسور در پشت آن وجود دارد و یک دایره دکمه خازنی زیر صفحه نمایش است که اجازه می دهد تا شما عمل Realme گروه است.

Realme Band comes with detachable TPU straps Realme Band comes with detachable TPU straps
Realme گروه همراه با انفصال تسمه TPU

یک شیر آب بر روی دکمه به شما امکان حرکت را از طریق منو که شامل مانیتور ضربان قلب, زنگ هشدار روزانه تعداد گام های نظارتی اطلاعات بیشتر در مورد Realme گروه و همچنین سه نفر از نه ورزش حالت به طور پیش فرض - یوگا کریکت و اجرا کنید. یک مدت طولانی فشار دهید بر روی دکمه برای دو ثانیه به شما اجازه می دهد خود را بررسی کنید و روزانه تعداد گام اطلاعات به صورت دستی اندازه گیری ضربان قلب به نوبه خود در حالت ورزشی و فعال کردن/غیر فعال کردن آلارم.

Realme Band Review

این Realme گروه IP68 certified معنی آن را محافظت شده در برابر خاک و گرد و غبار و شن و ماسه و شما لازم نیست که آن را به مچ دست خود را هنگامی که در حال رفتن در حمام. شما همچنین می توانید آن را می پوشند در حالی که شنا کردن اما smartband نمی کند آهنگ شنا بنابراین شما نمی توانید هر گونه اطلاعات در مورد عملکرد خود را.

نمایش

این Realme گروه ورزشی 0.96" TFT صفحه نمایش 160x80 پیکسل است که قادر به نمایش 65,000 رنگ و تا 64 حروف در یک صفحه. Smartband پشتیبانی از پنج تماشای چهره ها و بیشتر اضافه خواهد شد با به روز رسانی های آینده. شما می توانید انتخاب کنید به تماشای چهره دوست دارید از Realme لینک برنامه که ما را به بررسی در جزئیات در بخش نرم افزار.

به طور پیش فرض watch face نمایش زمان روزانه تعداد گام و اتصال بلوتوث آیکون. آن را نیز نشان می دهد که سطح باتری از Realme Band, اما من می خواهم ترجیح درصد باتری به جای آن از آنجایی که من همیشه به حال برای باز کردن Realme لینک برنامه به بررسی دقیق شارژ باقی مانده در سلول است.

هیچ یک از این چهره دیده بان نمایش درصد باتری در حال حاضر به طوری که چیزی Realme می شاید نگاه به اضافه کردن از طریق به روز رسانی نرم افزار.

علاوه بر این من می خواهم را نیز دوست دارند به گزینه های سفارشی سازی برای تماشای چهره برای دیدن اطلاعات مختلف بر روی صفحه نمایش مانند تاریخ و یا روزانه به طور متوسط ضربان قلب.

Realme Band currently supports five watch faces
Realme گروه در حال حاضر پشتیبانی از پنج چهره دیده بان

این Realme گروه ندارد صفحه نمایش لمسی بنابراین شما مجبور به استفاده از دایره خازنی دکمه قرار داده شده در زیر صفحه نمایش به کار smartband.

یک صفحه نمایش لمسی را ساخته ام عامل Realme باند به مراتب آسان تر از آن دکمه را پشتیبانی نمی کند حرکات ضربه تند وشدید زدن که باعث می شود ناوبری کاملا یک کار سخت و طاقت فرسا. و آن را بیشتر آزار دهنده است چرا که وجود دارد هیچ راهی برای بازگشت به صفحه قبلی بدون نیاز به چرخه را از طریق تمام صفحات دوباره که وقت گیر است.

صفحه نمایش خود را به نظر می رسد خوب در داخل بلکه در خارج از آن بسیار ضعیف دید. حتی پس از پوشش صفحه نمایش با دست و تنظیم روشنایی به حداکثر سطح آن را کاملا دشوار است برای دیدن بر روی صفحه نمایش محتوا. این ممکن است یک معامله شکن از Realme گروه یک ردیاب تناسب اندام به معنای فرسوده و خارج از منزل در هنگام ورزش و یک صفحه نمایش با فقیر, عمومی, دید شکست هدف آن است.

Adjust display brightness from the Realme Link app Adjust display brightness from the Realme Link app
تنظیم روشنایی صفحه نمایش از Realme لینک برنامه

تمام اطلاعات بر روی صفحه نمایش در حالت عمودی اما شما همچنین می توانید تبدیل به چشم انداز با استفاده از چرخش صفحه نمایش گزینه در Realme Link برنامه. من تعجب می کنم که چرا کسی که می خواهم به استفاده از حالت افقی و پس از آن باعث می شود به صورت بسیار عجیب و غریب تجربه و اطلاعیه های دریافت کمرنگ گاهی اوقات بنابراین شما نمی توانید به دیدن تمام اطلاعات.

صحبت از اطلاعیه های Realme گروه می آید با یک ویژگی به نام Smart Notifications که به شما هشدار از تماس های دریافتی و اس ام اس و اطلاعیه ها از دیگر برنامه های نصب شده بر روی گوشی های هوشمند خود را با یک لرزش. ما به جزئیات آن در امکانات و عملکرد بخش است.

نیز وجود دارد افزایش به ویژگی های که با استفاده از شتاب سنج 3 محور اجازه دهید به شما به نوبه خود بر روی صفحه نمایش از Realme گروه با بلند کردن مچ دست خود را برای بررسی زمان مرحله روزانه و اطلاعیه ها. این نیز کار می کند هنگامی که حالت ورزشی فعال است.

شما می توانید فعال و غیر فعال کردن بالا بردن به از خواب بیدار ویژگی و یا تنظیم آن را به طور خودکار به نوبه خود در زمان تعیین روزمره از طریق Realme Link برنامه.

بالا بردن به از خواب بیدار می کرد قابل اعتماد, اما این صفحه نمایش در زمان طولانی در زمان به نوبه خود در.

You can select the start and end time for Raise To Wake Up
شما می توانید زمان شروع و پایان برای بالا بردن به از خواب بیدار از Realme لینک برنامه

نرم افزار

این Realme گروه متکی به Realme لینک برنامه که در حال حاضر تنها در دسترس برای دستگاه های آندروید است. برای کنترل Realme باند با استفاده از این برنامه شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری. شما می توانید با ثبت نام هر دو را با تلفن همراه شماره تلفن و یا آدرس ایمیل.

You can sign up with the Realme Link app using either mobile phone number or email You can sign up with the Realme Link app using either mobile phone number or email You can sign up with the Realme Link app using either mobile phone number or email You can sign up with the Realme Link app using either mobile phone number or email You can sign up with the Realme Link app using either mobile phone number or email
شما می توانید با ثبت نام در این Realme لینک برنامه یا با استفاده از شماره تلفن همراه یا ایمیل

پس از ایجاد حساب کاربری به دنبال دستورالعمل در Realme لینک برنامه برای جفت Realme باند خود را با دستگاه. پس از اتصال شما Realme گروه عکس بر روی صفحه اصلی کلیک کردن بر روی آن را همگام سازی داده ها از smartband و شما خواهید دید smartband را سطح باتری و یک نمای کلی از روزانه خود را, مراحل خواب, ضربان قلب و ورزش, سوابق. شما می توانید همگام سازی smartband صورت دستی حذف به عنوان به خوبی با یک ضربه تند وشدید زدن به پایین حرکت.

Realme Band pairing process Realme Band pairing process Realme Band pairing process Realme Band pairing process Realme Band pairing process
Realme گروه جفت شدن روند

بالا است و نماد چرخ دنده است که به شما امکان دسترسی به تمام تنظیمات برای Realme گروه که شامل تماشای چهره, اطلاعیه, برای, تماس, SMS و برنامه های, هشدار, DND حالت اهداف روزانه ، شما می توانید از تصاویر زیر برای به دست آوردن یک ایده بهتر است.

Realme Band settings in Realme Link app Realme Band settings in Realme Link app Realme Band settings in Realme Link app Realme Band settings in Realme Link app Realme Band settings in Realme Link app Realme Band settings in Realme Link app
Realme گروه تنظیمات در Realme لینک برنامه

این Realme لینک برنامه دارای یک UI پاک و ساده اما هماهنگ سازی داده ها سازگار نیست. گاهی اوقات آن را همگام سازی در یک لحظه و گاهی اوقات آن را طول می کشد زمان زیادی. برنامه برداشت چند به روز رسانی پس از راه اندازی, اما آن را هنوز هم نیاز به پرداخت.

هنگامی که شما جفت smartband جدید با دستگاه, تنظیمات قبلی خود را از دستگاه نیست انجام شده به این معنی شما باید برای تنظیم آلارم DND و نوشیدنی یادآوری بر روی دستگاه جدید دوباره. ما امیدواریم که Realme رفع این زودی.

به علاوه اجازه می دهد Realme گروه به همگام سازی با دستگاه متصل به طور خودکار در یک فاصله زمانی منظم خواهد بود یک ایده خوب از آنجا که شما نمی خواهد که برای باز کردن Realme لینک برنامه فقط برای همگام سازی داده ها.

شرکت نورد از به روز رسانی نرم افزار برای Realme گروه در ماه گذشته است که به همراه آب و عملکرد و توانایی را به گوشی متصل به smartband حلقه بنابراین شما می توانید آن را پیدا کنید اگر شما جا گذاشتن آن است. در عین حال واحد ما نمی آن را دریافت و در زمان نوشتن این.

ویژگی ها و عملکرد

این Realme گروه همراه با ضربان قلب, نظارت, ردیابی خواب مرحله مقابله و نه ورزش حالت که شامل دویدن, پیاده روی, دوچرخه سواری, پیاده روی, تناسب اندام, نوردی, نخ ریسی, یوگا و کریکت - یکی از آخرین خصوص برای هند است.

دیگر نکات برجسته عبارتند از بیکار هشدار نوشیدن یادآوری و اطلاعیه های هوشمند.

ضربان قلب نظارت

اجازه دهید بحث در مورد نظارت ضربان قلب ، این Realme گروه با استفاده از یک PPG نوری ضربان قلب سنسور که چشمک می زند سبز-نور های رنگی بر روی پوست خود را که منعکس شده است و به عنوان خوانده شده توسط این سنسور برای اندازه گیری ضربان قلب.

PPG optical hear rate sensor on Realme Band PPG نوری ضربان قلب سنسور در Realme گروه

این Realme گروه اقدامات ضربان قلب به طور خودکار هر پنج دقیقه است که مالیات بر باتری, اما شما باید گزینه ای برای غیر فعال کردن آن و تنها به صورت دستی بررسی نبض خود را هنگامی که شما می خواهید. آنچه از دست رفته است یک گزینه سوم با بازه های سفارشی به طوری که smartband تنها اندازه گیری ضربان قلب به طور خودکار در طول یک دوره خاص برای کمک به صرفه جویی در باتری.

Realme Band has two heart rate monitoring options - Auto and Manual
Realme گروه دو ضربان قلب نظارت بر گزینه های خودکار و دستی

به صورت دستی چک کنید ضربان قلب خود را, شما باید برای حرکت به ضربان قلب صفحه در Realme باند و طولانی را فشار دهید دکمه خازنی. Smartband طول می کشد بیش از حد معمول برای اندازه گیری ضربان قلب گاهی اوقات اما نه به اندازه کافی بلند به مقابله شکن.

همچنین شایان ذکر است که Realme گروه همراه با پوشیدن تشخیص معنی smartband نخواهد اندازه گیری ضربان قلب اگر شما با پوشیدن آن و فلش خواهد شد پیام گفت: "قرار دادن گروه در". خوب.

شما می توانید پیدا کردن تمام قلب خود رای داده و در Realme Link برنامه. شما همچنین می توانید حداکثر ضربان قلب, ارزش, از, برنامه, بیش از آن در حالی که انجام ورزش باعث خواهد شد یک زنگ.

Heart Rate data and maximum heart rate value Heart Rate data and maximum heart rate value Heart Rate data and maximum heart rate value Heart Rate data and maximum heart rate value
ضربان قلب داده و حداکثر ضربان قلب ارزش

ردیابی خواب

این Realme گروه همراه با خودکار ردیابی خواب است که به امری عادی در انتقالها تناسب اندام و smartwatches. خواب اطلاعات ارائه شده در فرم های گرافیکی در Realme لینک برنامه و آن را به شما می گوید زمانی که شما به خواب رفت و هنگامی که شما از خواب بیدار. کل ساعات خواب هستند و سپس شکسته به خواب عمیق و خواب نور. نوار گراف نیز به شما می گوید اگر شما در شب بیدار است, اما آن را نمی کند نشان دهد در چه زمانی و برای چه مدت.

Sleep data along with sleep heart rate Sleep data along with sleep heart rate
داده ها خواب همراه با خواب ضربان قلب

این Realme باند, اندازه گیری ضربان قلب و همچنین هنگامی که شما در حال خواب. با کمال تعجب آن را نیز ردیابی خواب در طول روز, اما این اتفاق تنها یک بار.

که گفت:, خواب ردیابی در Realme گروه حشره دار است. به جای ضبط زمانی که شما در واقع از خواب بیدار می شوند زمانی که شما از خواب است.

علاوه بر smartband نیز ثبت داده ها خواب زمانی که من آن را پوشیده. شاید Realme باید از پوشیدن تشخیص برای نظارت بر خواب است که آن را به وضوح درست نیست در حال حاضر.

علاوه بر این وجود دارد که چند نمونه از Realme گروه فکر من خوابیده بود زمانی که من در واقع بیدار و در حال حرکت است.

ورزشی ردیابی

این Realme گروه است نه حالت ورزشی - دویدن, پیاده روی, دوچرخه سواری, پیاده روی, تناسب اندام, نوردی, نخ ریسی, یوگا و کریکت که توسعه داده شده است به خصوص برای هند است.

شما می توانید به نوبه خود در این ورزش حالت دستی از Realme گروه است. آن می تواند حداقل یک و حداکثر سه ورزش حالت است. خارج از جعبه شما می توانید یوگا, کریکت و اجرا, اما شما می توانید مورد علاقه خود را انتخاب حالت و همچنین نظم که در آن آنها به نظر می رسد در smartband با عنوان به ورزش حالت منو در Realme Link برنامه. نیز وجود دارد یک ورزش رکوردی در بخش Realme لینک برنامه که در آن شما می توانید یک نمای کلی از فعالیت های ورزشی است.

Default Sports Modes Total available Sports Modes Sports Records Sports Records
به طور پیش فرض حالت ورزشی • تعداد موجود ورزش حالت • سوابق ورزشی

اجرا و راه رفتن و پیاده روی حالت تعداد مراحل, سرعت, فاصله, مدت, ضربان قلب و کالری سوخته در حالی که دوچرخه تناسب اندام, نخ ریسی, یوگا و کریکت جست و خیز مراحل سرعت و فاصله. صخره نوردی حالت از سوی دیگر تنها پرش فاصله ضبط.

این Realme گروه است که احتمالا اولین گروه تناسب اندام به ویژگی های اختصاصی کریکت حالت و پس از آن به کرات بسیاری توسط Realme من بسیار کنجکاو برای دیدن چگونه Realme ارائه داده برای سه فعالیت اصلی در بازی کریکت - پنبه حلاجی شده و بولینگ و فیلدینگ. اما وجود دارد هیچ چیز ویژه ای در مورد کریکت حالت پس از آن تنها شما می گوید در مورد ضربان قلب و کالری سوخته در حالی که بازی کریکت; شبیه به دوچرخه تناسب اندام در حال چرخش و حالت های یوگا.

Run Walk Bike Hiking Fitness Climbing Spinning Yoga Cricket
اجرا • پیاده روی • دوچرخه • پیاده روی • تناسب اندام • کوهنوردی • چرخش • یوگا • کریکت

شاید Realme می توانید اضافه کردن پشتیبانی برای مراحل سرعت و فاصله ضبط به کریکت حالت به آن را بیشتر مفید است.

Steps data Steps data
مراحل داده

صحبت کردن در مورد گام مقابله با دقت و صحت آن را به طور کامل کامل نیست مانند بسیاری دیگر از گروههای تناسب اندام. Smartband شمارش برخی از مراحل اضافی, اما آن را هنوز هم باید به شما یک ایده عادلانه از چقدر شما راه می رفت و کار می تواند برای نظارت بر پیشرفت.

بیکار هشدار و یادآوری نوشیدن

این Realme گروه همراه با بیکار هشدار و یادآوری نوشیدن - سابق به یاد شما را به حرکت و راه رفتن اگر شما نشستن بیش از حد طولانی در یک مکان و دومی به یاد شما را به نوشیدن آب در فواصل منظم.

شما می توانید به نوبه خود در هر دو ویژگی از Realme Link برنامه. بیکار هشدار شما را به "انجام برخی از ورزش!" بین 9 صبح تا 6 بعد از ظهر اگر شما نشستن بیش از حد طولانی, اما نوشیدن یادآوری از ویژگی های بیشتر را ارائه می دهد کنترل دانه.

Idle Alert can be enabled from the Realme Link app
بیکار هشدار را می توان فعال از Realme لینک برنامه

این اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید تا در وقت و زمان خواب و روز از هفته زمانی که شما می خواهید به یادآوری شود به نوشیدن آب است. شما را وادار به انتخاب فاصله اطلاع رسانی نیز هست که شامل شش گزینه های - 15 ساعت, 30 دقیقه, 1 ساعت, 1.5 ساعت ساعت 2 و 2.5 ساعت است.

Drink Reminder settings Drink Reminder settings
نوشیدنی یادآوری تنظیمات

نوشیدنی یادآوری به خوبی کار می کند اما Realme می تواند ساخته شده اند بیکار هشدار مطلب مفید جمع آوری غيرفعال اطلاعات در مورد کاربران و ارائه آن را در یک راه ضربان قلب و اطلاعات مربوط به خواب است که نشان داده شده در Realme Link برنامه.

Smart Notifications

اطلاعیه های هوشمند به شما هشدار از تماس های دریافتی و اس ام اس و اطلاعیه ها از دیگر برنامه های نصب شده بر روی گوشی های هوشمند خود را با یک لرزش. شما می توانید به منوی تنظیمات Realme گروه در Realme لینک برنامه و کلیک بر روی دکمه ضامن در مقابل تماس های دریافتی گزینه ای برای فعال/غیر فعال کردن تماس های دریافتی و اطلاعیه ها.

شما می توانید رد تماس های دریافتی از Realme گروه با یک مدت طولانی فشار دهید بر روی صفحه را فشار دهید.

به نوبه خود بر روی اس ام اس و اعلانهای برنامه شما می توانید سر به آگاه شدن از طریق پیام منو در Realme لینک برنامه و فعال کردن اطلاعیه ها در هر نرم افزار بر اساس.

Incoming Call alert App Notification alerts App Notification alerts
تماس های دریافتی هشدار • هشدار هشدار از طریق برنامه

این Realme گروه نمایش اطلاعیه ها بر روی صفحه نمایش همراه با آیکون های مربوط به برنامه های, اما این کار نمی کند با برنامه های بسیاری - حتی آنهایی که محبوب مانند Gmail و Instagram. این گاهی اوقات باعث می شود آن را دشوار است به تعیین که برنامه ارسال هشدار از طریق.

علاوه بر اطلاع رسانی محتوا است که اغلب کوتاه و هنگامی که شما دریافت اطلاعیه های متعدد شما می توانید تنها بینید با هیچ راهی برای بررسی قبلی است.

Realme واقعا نیاز به بهبود Smart Notifications ویژگی و در آن زمان دولت Realme گروه constanly باعث می شود شما برای رسیدن به گوشی خود را بدون اجازه شما صفحه نمایش اطلاعیه و تنها مراقبت از آنهایی که مهم.

عمر باتری

این Realme گروه بسته 90 میلی آمپر باتری که Realme می گوید می تواند ارائه دهد شش روز از استقلال با ضربان قلب نظارت روشن و نه روز بدون آن.

در آزمایش Realme باند به طول انجامید هفت روز به طور متوسط با 24x7 ضربان قلب نظارت و رگبار گلوله از اطلاعیه ها در طول روز (دفعات بازدید: 100+) که مصرف اضافی برق به دلیل smartband ارتعاش زمانی که شما آنها را دریافت.

اما استفاده را شامل نمی شود هر گونه تمرینات بنابراین کسانی که می خواهید با استفاده از Realme گروه برای فعالیت های ردیابی با 24x7 ضربان قلب نظارت خواهد شد کمتر استقامت.

که گفت: ورزش این حالت کار نمی کند زمانی که باتری به کمتر از 20 درصد اما گام شمارنده و نمایشگر ضربان قلب انجام دهد. و هنگامی که باتری نرخهای زیر 10 درصد Realme گروه تنها نشان می دهد که زمان بر روی صفحه نمایش و شما را مجبور به شارژ کردن smartband به استفاده از دیگر توابع.

این Realme گروه می آید با یک USB-یک کانکتور برای بدون هیچ زحمتی رایگان شارژ. این است که به راحتی یکی از بهترین ویژگی های از smartband از آنجا که شما نمی نیاز به هر گونه کابل به بالا, باتری - به سادگی حذف این بند از سمت بالای صفحه نمایش و قرار دادن USB-اتصال به USB-پورت.

Realme Band Review

این بسیار مناسب است زیرا شما می توانید نه تنها شارژ Realme باند خود را با استفاده از تلفن آداپتور بلکه از طریق لپ تاپ یا قدرت بانک. و اگر گوشی های هوشمند خود را با پشتیبانی از معکوس سیمی شارژ شما می توانید با استفاده از یک USB OTG آداپتور برای شارژ Realme باند خود را با گوشی های هوشمند. من آرزو می کنم بیشتر smartbands آمده با USB یا USB-C اتصالات.

این Realme گروه در زمان حدود 1 ساعت و 30 دقیقه به شارژ از 10% به 100% و هنگامی که آن را شارژ قرمز رنگ شاخص در بالای صفحه نمایش چراغ اما شما نمی توانید هر گونه اطلاع رسانی از Realme لینک برنامه زمانی که باتری کاملا شارژ است.

رقابت

با برچسب قیمت INR1,499 ($20/€18) در هند Realme گروه رقابت مستقیم با Xiaomi Mi Band 3 و Mi Band 3i قیمت INR1,599 ($21/€20) و INR1,299 ($17/€16), بود.

هر دو smartbands وعده تا 20 روز باتری استقامت و مقاوم در برابر آب تا 50 متر است. Mi Band 3 و 3i همچنین بسته مبتنی بر لمس صفحه نمایش OLED است اما بر خلاف Realme گروه که ورزش یک صفحه نمایش رنگی این تک رنگ پانل.

Xiaomi Mi Band 3 Xiaomi Mi Band 3i
Xiaomi Mi Band 3 • Xiaomi Mi Band 3i

Mi Band 3i نمی آید با یک ضربان قلب حسگر اما Mi Band 3 کند. هیچ یک از آنها دارای یک USB-اتصال مانند Realme Band به این معنی که شما باید برای مقابله با اختصاصی آداپتور.

اگر شما مایل به صرف کمی بیشتر شما می توانید افتخار گروه 5 قیمت در INR1,799 ($24/€22), Huawei گروه 4 با قیمت مناسب در INR1,999 ($26/€24), یا Xiaomi Mi Smart Band 4 که هزینه های INR2,299 ($30/€28).

Xiaomi Mi Smart Band 4 Huawei Band 4 Honor Band 5i
Xiaomi Mi Smart Band 4 • Huawei گروه 4 • افتخار گروه 5i

Huawei گروه 4 مقاوم در برابر آب تا 50 متر و همراه با رنگ صفحه نمایش لمسی و ضربان قلب و سنسور کنترل موسیقی و USB-اتصال. افتخار گروه 5i همچنین بسته های این ویژگی است اما برای INR200 کمتر شما SpO2 مانیتور که اقدامات اشباع اکسیژن خون سطح.

این هوشمند Mi Band 4, از سوی دیگر, بسته های کامل, لمس رنگ صفحه نمایش AMOLED و می توانید شنا که چیزی Realme گروه نمی تواند انجام دهد. علاوه بر آن همراه با موسیقی و کنترل حجم و شما می توانید با استفاده از یک تصویر از گالری گوشی خود را به عنوان smartband دیده بان چهره.

اما آیا با USB-اتصال مستقیم شارژ. شما می توانید سر این راه به عنوان خوانده شده ما هوشمند Mi Band 4 نقد و بررسی به یادگیری بیشتر در مورد آن.

این Realme گروه در حال حاضر تنها با این نسخهها کار با دستگاه های آندروید اما انتقالها تناسب اندام از Xiaomi, Huawei و افتخار ذکر شده در بالا نیز سازگار با دستگاه های iOS به طوری که دیگر چیزی را در نظر بگیرید قبل از خرید تصمیم گیری.

حکم

این Realme گروه می آید با ویژگی های فریبنده مانند IP68 آب و گرد و غبار مقاومت ضربان قلب نظارت و USB-اتصال. اما smartband صفحه نمایش ضعیف است, هوای آزاد, دید و خواب ردیابی و مرحله شمارش توابع نیز کمتر از ستارهای در حال حاضر. بسیار به کرات کریکت حالت نیست چیز خاصی هم نیست.

بنابراین Realme گروه ارزش خرید را دارد ؟ خوب Realme باند نسل اول محصول و گوشی چینی ساز انجام داده است یک کار مناسب و معقول با آن است. البته خواب ردیابی و مرحله شمارش ویژگی های حشره در حال حاضر, اما چیزی که Realme می توانید ثابت با به روز رسانی نرم افزار.

اگر شما به دنبال مقرون به صرفه ردیاب تناسب اندام و می خواهید به راحتی شارژ از طریق USB-اتصال سپس برای Realme گروه است. اما اگر شما می توانید اجازه دهید که به راحتی و مایل به گسترش بودجه خود را و سپس گزینه های دیگر وجود دارد.

جوانب مثبت

 • IP68 امتیاز
 • ضربان قلب نظارت
 • USB-اتصال
 • سبک

منفی

 • صفحه نمایش ضعیف است, هوای آزاد, دید
 • خواب ردیاب و گام به گام ضد حشره دار
 • اطلاعیه نیاز به بهبود
 • Realme لینک برنامه نیاز به پرداخت


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن