قرنطینه جدید اسکی تعطیلات وسط کلاس تایید

آن را روزانه معضل مواجه هستیم. ما گوش دادن به بد فکر کردن علم-رایگان توصیه های جانسون و هنکاک و یا گوش دادن به

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 مرداد 1399

آن را روزانه معضل مواجه هستیم. ما گوش دادن به بد فکر کردن علم-رایگان توصیه های جانسون و هنکاک و یا گوش دادن به کارشناسان ؟ بیایید پیدا کردن.

تعطیلات

دولت مشاوره: سفر! صرف! کتاب تعطیلات! هاپ در یک هواپیما و آن را بزرگ در اسپانیا. اما آماده به قفس مثل یک سگ هار هنگامی که شما در انگلستان.

واقعی زندگی-صرفه جویی در مشاوره: اقامت f**k دور از اروپا است. اردوگاه در باغ پشت خود را.

بارها

دولت مشاوره: نوشیدنی! صرف! مشروب الکلی آن را مانند آن را Cheltenham Festival. دریافت عصبانی و فراموش نکنید که شما نه به معنای snog غریبه. اما ما را سرزنش نکنید اگر شما را تا پایان در یک ونتیلاتور.

واقعی زندگی-صرفه جویی در مشاوره: اقامت با Sainsbury پیشنهاد ویژه شراب. زوم. آیا در نزدیکی یک میخانه تا اواخر این قرن است.

کار

دولت مشاوره: بازگشت به کار! صرف پول رفت و آمد! خرید جدید لباس و نوشیدنی پس از کار. اتحادیه اروپا نشان می دهد آنچه که ما در حال ساخته شده با قراردادن گونه گونه در حمل و نقل عمومی به کار می کنند. اجازه دهید 'انجام یا مرگ. یا " فراموش و مرگ ،

واقعی زندگی-صرفه جویی در مشاوره: ماندن در خانه در شلوار خود را, به خصوص اگر کار شما این است که یک کار بد پرداخت, soul-destroying یکی مثل زنگ غریبه و گفتن آنها شما را در درک آنها به تازگی در یک تصادف درگیر.

چاقی

دولت مشاوره: نازکتر های در حال اجرا به Nando و دوباره خود را با نقدی کردن کوپن.

واقعی زندگی-صرفه جویی در مشاوره: در خانه بماند. رشد سبزیجات است. هنگامی که آنها خوب و فاسد به یک ماسک جمع آوری در کلمبوس و پرتاب آنها را در کابینه وزیران پس از رسیدن به خیابان داونینگ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de