بنفش Samsung Galaxy S20+ 5G BTS نسخه رسمی است قبل از سفارش آغاز می شود در ژوئن 19

ما دیده ایم متعدد نشت در مورد ورودی Galaxy S20 گوشی های هوشمند در رنگ های بنفش و اما در حال حاضر آن را در نهای

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 خرداد 1399

ما دیده ایم متعدد نشت در مورد ورودی Galaxy S20 گوشی های هوشمند در رنگ های بنفش و اما در حال حاضر آن را در نهایت رسمی - دیدار با کهکشان S20+ 5G BTS Edition. تلفن همراه در کنار سامسونگ samsung Galaxy جوانه+ BTS Edition نیز با بنفش لهجه.

Purple Samsung Galaxy S20+ 5G BS Edition is official, pre-order begins on June 19

امروز اعلام شد اما ما هنوز در رزرو فاز - مشتریان علاقه مند می تواند خود را ترک اطلاعات و دریافت e-mail در تاریخ 19 ژوئن گفت که قبل از سفارش در حال راه اندازی. در حالی که با سخت افزار متفاوت از دیگر کهکشان S20+ آن اضافی است که در خرده فروشی جعبه است که این نسخه ویژه.

Haze Purple Samsung products Haze Purple Samsung products Haze Purple Samsung products
رقیق بنفش محصولات سامسونگ

نام رسمی از رنگ رقیق ارغوانی اما سامسونگ می گوید: "زیبایی نیست فقط پوست عمیق" این بدان معنا است که برخی از سفارشی سازی رابط کاربر بیش از حد. جدید وجود دارد live wallpaper 7 کلکسیونی BTS عکس کارت برچسب منحصر به فرد یک "الهام بخش" قفل صفحه نمایش و بیشتر - این است که قطعا یکی-از-یک نوع همکاری است.

Samsung Galaxy جوانه+ می تواند همراه با تلفن و کسانی که قبل از سفارش از earbuds را نیز دریافت رایگان شارژ بی سیم, پد باریک - BTS نسخه البته در بنفش.

نیز وجود دارد یک BTS پوستر زمانی که گوشی قبل از دستور به صورت جداگانه و یا دو پوستر اگر منظور شامل تمام بسته نرم افزاری.

ما هنوز به یاد بگیرند که قیمت گذاری از BTS Edition, اما ما با اعتماد به نفس تمام بسته نرم افزاری خواهد بود بیش از $1,199 - قیمت پایه برای گل سرسبد بدون هیچ گونه فانتزی, برچسب, رنگ, و یا لوازم جانبی.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن