شاهزاده اندرو 'به نظر دوست داشتنی از عروسی سلطنتی از برج خود را'

وجود حملات و کمبود و رسوایی, اما شما می دانید آنچه که وجود ندارد در 1970s? خونین عوارض. به عنوان مثال: امور ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 تیر 1399

وجود حملات و کمبود و رسوایی, اما شما می دانید آنچه که وجود ندارد در 1970s? خونین عوارض. به عنوان مثال:

امور

برای مردان آن ساده بود: اگر این فرصت را برای خارج از ازدواج رابطه جنسی بالا آمد شما آن را در زمان. برای زنان آن را کمی پیچیده تر است: شما تنها می تواند آن را اگر شما نمی گرفتن هر در خانه است. در هر صورت همه خوش shagged هر کس دیگری در همه زمان ها.

سیگار کشیدن

شما می دود در میخانه, در اتوبوس, در سینما, در هر نقطه شما را دوست داشت. این centrepiece هر سالن بود سرشار زیرسیگاری و در همه جا بود fug آبی-خاکستری دود به طور دائم. هیچ کس فکر و هر کسی که مرده اند به هر حال.

لاکپشتهای

شما یک لاک پشت رنگ نام خود را در پوسته خود و گیر آن را در باغ برای هشت ماه از سال که در آن خوش و خرم و سفید munched و کاهو. در نوامبر آبی پیتر به شما نشان داد که چگونه به آن را در یک جعبه و امید برای بهترین. در حال حاضر شما نیاز به حرارت لامپ و لامپ UV و خونین kale.

Dogshit

راه رفتن سگ آن گه به همین دلیل است که هر یک از شما مشکل است ؟

مهد کودک

تعیین مهد کودک ارائه دهنده طول تعطیلات مدرسه قدیمی ترین بچه در خیابان. یک باند از بچه ها اسمی نظارت a 13-year-old, می خواهم به صرف تمام روز در متروکه معادن سنگ پرتاب در یک شناور نفت درام. آوردن آن را به عقب.

آموزش و پرورش

معلمان جانبازان جنگ است که می تواند به شما نفوذ داشتند ولی هیچ عواقب به یادگیری هر چیز به دلیل شما می توانید یک کارخانه کار. کرال قلدری گذشت زمان است.

محافظه کاران

قبل از تاچر نبود این همه buggering مورد با نیروهای بازار و بنادر آزاد. محافظه کاران می خواستم به اتهام زیرا آنها landowning اربابان دنیا به حکومت. آنها هرگز وانمود به شما می خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im