آلودگی حرکت صعودی نشان می دهد 'عاطفه بی اعتنایی" برای جوامع ضربه COVID-19

این COVID-19 بحران متوقف نشده تهمت تلاشهای دولت به عقب کلید حفاظت محیط زیست در آمریکا, هشدار دهنده هر دو محیط

توسط BASHARIATEMROOZ در 8 اردیبهشت 1399

این COVID-19 بحران متوقف نشده تهمت تلاشهای دولت به عقب کلید حفاظت محیط زیست در آمریکا, هشدار دهنده هر دو محیط زیست و کارشناسان بهداشت عمومی. پس از همه گیر در زمان برگزاری در ایالات متحده آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست است آرام اقتصاد سوخت استاندارد — تصمیم گیری که منجر به تولید گازهای گلخانه ای از tailpipes. آن را نیز تضعیف یک حکومت به معنای نگه داشتن آلودگی جیوه در بررسی که می تواند آن را سخت تر برای تنظیم دیگر سموم بیش از حد. و در پاسخ مستقیم به این بیماری همه گیر کوروناویروس اتفاق می افتند که سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد در ماه مارس است که آن را "انتظار ندارد" به مجازات آلوده برای طیف گسترده ای از موارد نقض مربوط به روال نظارت و گزارش مورد نیاز است.

"آنها فقط به نظر می رسد که هیچ من نمی دانم — هیچ شرم آور است. من نمی دانم چه چیز دیگری به آن قرار داده می گوید:" سابق سازمان حفاظت محیط زیست مدیر در دولت اوباما جینا مک کارتی که در حال حاضر سران غیر انتفاعی شورای دفاع از منابع ملی.

شرف صحبت با مک کارتی در مورد چه تاثیر coronavirus بحران بر مردم و محیط زیست ما در حال حاضر و آینده است.

این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

چه اثرات را می بینید COVID-19 بحران در محیط زیست ؟

یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مردم می دانم در حال حاضر پس از COVID-19 چقدر کوچک جهان است که چگونه ما می تواند به سرعت ویران در سراسر جهان با یک تهدید سلامت و چقدر مهم است برای ما به فکر می کنم در مورد آن و کاربرد آن در دیگر در سراسر جهان نگرانی های مانند تغییر آب و هوا. بدیهی است که واکنش ما به COVID-19 منجر به برخی از مهم تغییرات رفتاری و سازگاری است که ما تا به حال به. و برخی از کسانی که ممکن است در ادامه به نفوذ به آینده است. آن را فقط به شما نشان می دهد که در یک لحظه از بحران, جهان, می, مردم می توانند رفتار خود را تغییر دهید.

اما قطعا این نیست راه شما می خواهید برای دیدن آلودگی کاهش می یابد. یک مسیر به یک آینده پایدار نیست و به واکنش نشان می دهند و انطباق در این فوری راه است که همچنین کاهش توانایی ما به یک اقتصاد قوی و نگه داشتن مردم کار می کند.

شده است وجود دارد مقدار زیادی از توجه در مورد چگونه کیفیت هوا بهبود یافته است به عنوان یک نتیجه از اقامت در خانه سفارشات. چه اگر هر takeaways ما می تواند جمع آوری از که ؟

شماره یک این است که مردم شروع به دیدن تاثیر انسان در واقع در محیط زیست است. هنگامی که شما به یک کشور مانند هند که در آن بسیاری از مردم در حال دیدن هیمالیا برای اولین بار است که بسیار تکان دهنده است. هنگامی که شما در حال دیدن این نوع از کاهش نه فقط در آلودگی هوا اما در آلودگی آب خواهم به دنبال در ونیز و به دنبال کانال و آنها به نظر نمی آید وحشتناک دیگر. رسوب نمی گردونه و آنها سیاه و سفید و قهوه ای. و بنابراین مردم شروع به رسمیت شناختن است که ما فراموش نفوذ در جهان در راه است که می تواند در نهایت منجر به تغییرات سیستماتیک.

یکی از بزرگترین takeaways برای من این بوده است که مردم تعجب که چرا آمریکایی های آفریقایی تبار هستند گرفتن ضربه بسیار سخت تر توسط COVID-19 از نظر تعداد مرگ و میر است که اتفاق می افتد در مقایسه با در صد از جمعیت است. که در همه تکان دهنده به کسی که بهداشت عمومی کار می کنند چرا که آن را همواره درست است که مردم از رنگ در جوامع کم درآمد هستند سخت ترین ضربه زیرا آنها همیشه رو به بالاترین سطح آلودگی به پایین ترین سطح از خدمات مانند مواد غذایی تازه و خدمات بهداشتی و درمانی. و اگر وجود دارد هر چیزی که بیرون می آید از این که مثبت شاید درک درستی که دنیا ناعادلانه است در حال حاضر و تغییر آب و هوا در حال رفتن به آن را به طور مستمر نابرابر.

اگر ما نگاهی که از دست دادن زندگی خود را به COVID-19 در اعداد بزرگتر از آن را مردم همان است که بوده است در مواجهه با آلودگی هوا شده است که تأثیر ریه های خود را که ممکن است آنها را مستعد به آسیب آلودگی است. و به همین دلیل آن را بسیار بی وجدان به من که این دولت در این نقطه در زمان در حال انجام همه چیز آنها می توانید از فکر می کنم برای ایجاد آلودگی استانداردهای تضعیف و به عقب توانایی خود را قادر به کنترل آلودگی ناشی از صنایع است که عامل حتی امروز. آن را فقط تکان دهنده به من چون این فقط به معنی آن است سنگدلانه بی توجهی به جوامع که پشت سر گذاشته شده است. این یک سنگدلانه اذعان است که آنها کمتر در مورد افرادی که در فقر و افرادی که از جوامع از رنگ از آنها مردم که در حال تلاش برای سود از طریق محرک دلار — است که کسانی که در حال حاضر غنی و در حال حاضر قدرتمند است. آن را فقط شوک به من که از آن می تواند بسیار آشکار است.

تصمیم سازمان حفاظت محیط زیست ساخته شده برای استراحت و نظارت آن از آلوده در طول همه گیر شوکه بسیاری از افرادی که نگران باشید که آن را می دهد یک استراحت به قدرتمند آلاینده صنایع. افکار خود را بر روی آنچه در اثر این تصمیم ممکن است بر روی مردم ؟

به "نپرس نگویید" سیاست به نظر می رسد نوع مناسب در آن صورت اما هیچ محدودیتی ندارد. آن را در واقع می گوید اگر COVID-19 ارائه هر گونه مشکل به شما, سپس آن را به شما می دهد بهانه ای برای نظارت و گزارش. و آن را به طور خاص می گوید که سازمان حفاظت محیط زیست آغاز خواهد شد و مجازات در آن شرایط و آن را نشانی از نیاز صنایع خود را به اساسا به آنها بگویید در پیش است که آنها با داشتن مشکلات به طوری که این سازمان خود را می تواند نظارت کند که آیا آن مشروع است یا نه. و مهمتر از همه, اجازه دهید جوامع اطراف آنها را می دانیم که وجود دارد ممکن است فرصت هایی را برای افزایش آلودگی است که به طور مستقیم تحت تاثیر توانایی خود را برای نظارت بر سلامت خود را.

بنابراین خیلی از صنایع که باعث شده همه از این predispositions برای انسان زندگی می کنند که در سایه این امکانات برای سلامتی عواقب [و] به داشتن بیشتر از اثرات COVID-19 این صنایع هستند که می تواند با استفاده از این سیاست است. آنها می تواند ارسال و بیشتر آلودگی خود را در راه است که باعث می شود آنها را به طور چشمگیری بیشتر قادر به مقابله در برابر چالش COVID-19. و بنابراین این یک فضای مجاز: نامحدود دریافت به-خارج-از-زندان-رایگان کارت با هیچ پایانی در چشم. و آنها این کار را با درک کامل است که مردم قادر نخواهد بود به دانستن آنچه اتفاق می افتد و یا از خود محافظت کنند.

من آن را بخوانید و من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. هیچ کس تا به حال انجام شده هر حکومت است که ارائه این وسعت گریز به صنایع در وسط یک بحران است که اثرات ریه ها که در آن مردم می میرند اگر آنها هوای پاک برای نفس کشیدن.

ما نیز روبرو اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر. چه چیزی می تواند یک رکود معنی برای حفاظت از محیط زیست در ایالات متحده آمریکا?

آنچه در آن به معنی برای یک دولت است که واقعی صداقت در اینجا و در حال انجام ماموریت خود را. این امر به این معنی است که شما با قرار دادن مردم به کار می کنند. شما با استفاده از محرک دلار به عنوان یک فرصت برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز. و سپس شما امیدوارم نگاه "پس چه آینده چگونه است؟" اگر من سرمایه گذاری تریلیون دلار, چگونه فراموش کنیم که در راه است که ایجاد یک آینده بهتر? بنابراین باید اذعان کرد که ما آلودگی هوا چالش هایی که در حال نگه داشتن جوامع رنگ و کم درآمد افراد در معرض خطر بالاتر ابتلا به انواع بیماریها از جمله COVID-19. آنها باید در محل قرار داده و منافع اقتصادی برای کسانی که جوامع به طوری که آنها می توانید آدرس برخی از نابرابری درآمد مواجه هستیم. آنها باید به دنبال به جلو و سرمایه گذاری در انرژی پاک مشاغل. آنها باید با قرار دادن مردم به کار در زیرساخت های لازم است که امروز برای ما آب برای ما آب و فاضلاب برای سازگاری ما با چالش های تغییر آب و هوا در حال حاضر.

وجود دارد بسیاری از راه های که در آن آنها می توانند در این نگاه به عنوان ساختمان آینده اقتصاد را می کند که در ادامه به تکیه بر سوخت های فسیلی به عنوان آینده است. و به جای ترس من این است که آنها در حال رفتن به انجام دقیقا برعکس است. آنها در حال رفتن به استفاده از خود را "بازگشت به آینده" استراتژی سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی بیش از مردم و آلوده بیش از مردم است.

چه درس هایی هستند که ما یادگیری از ما چگونه در پاسخ به کروناویروس بحران است که می تواند به اعمال ما چگونه اقدام در تغییر آب و هوا ؟

یکی از چیزهایی که این آموزش این است که ارزش علم است. ما مبارزه کرده اند از طریق این اداره با حملات علم و فکر نمی کنم آنها می توانید ادامه. بنابراین رفتن به یک تقاضای واقعی برای مردم به توجه به حقایق و علم و گوش دادن به کارشناسان.

هیچ کس می خواهد به شنیدن از سیاستمداران مورد نظر خود را از علم به عنوان مخالف به نگاه کارشناسان. بنابراین شاید وجود خواهد داشت یک تجدید حیات مانند وجود دارد 50 سال پیش با روز زمین با مردم ایستاده و گفت: "خوب به اندازه کافی با این بی معنی است. بیایید نگاهی به حقایق واقعی نگاه کنید علوم اجازه دهید گوش دادن به کارشناسان و اجازه دهید پیدا کردن یک راه رو به جلو است." من خیلی اعتماد به نفس است که آن تغییر خواهد بود بسیار مهم است. و مردم شروع به گرفتن دوباره مشغول زیرا آنها می دانند اگر آنها نمی, پس از آن آنها در حال رفتن به از دست دادن — سپس آنها در حال رفتن به یک دموکراسی است که کار نمی کند. و اگر آنها را درگیر آنها قادر خواهید بود به ایجاد تقاضا برای آینده آنها در مورد مراقبت از, یک, است که محافظت از خانواده خود را فراهم می کند بچه های خود را با نوع ثبات و فرصت است که آنها سزاوار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب