پکو F2 Pro خال در Google Play مثال یک rebranded Redmi K30 Pro

در ماه گذشته ما آمد در سراسر یک گزارش که ادعا کرد که Redmi K30 Pro ممکن است برای آمدن به هند به عنوان یک عضو ا

توسط BASHARIATEMROOZ در 8 اردیبهشت 1399

در ماه گذشته ما آمد در سراسر یک گزارش که ادعا کرد که Redmi K30 Pro ممکن است برای آمدن به هند به عنوان یک عضو از این پکو با نام تجاری. سپس پکو هند GM Chandolu Manmohan له شایعات توسط بیان کرد که هیچ برنامه ای برای آوردن Redmi K30 Pro به عنوان پکو F2 یا X2 Pro.

Poco F2 Pro spotted in Google Play listing

در حال حاضر یک لیست جدید در Google Play لیست دستگاه های پشتیبانی شده نشان می دهد که Redmi K30 Pro خواهد آمد به عنوان پکو F2 Pro. ما می توانید ببینید که دستگاه ورزش خواهد شد همان "Imi" کد-نام مانند Redmi K30 Pro اما آن باقی مانده است دیده می شود که بازار را دریافت کنید پکو F2 Pro.

علاوه بر این, ما می توانیم نقطه Redmi K30 نرم افزار زوم تحمل "Imiinpro" است که دستگاه را نام کد برای بازار هند. بنابراین به نظر می رسد که Redmi K30 اواز یا موسیقی دو نفری را راه خود را به هند با همان نام تجاری به عنوان در بازارهای دیگر و خواهد بود بخشی از پکو با نام تجاری.

Poco F2 Pro listing
پکو F2 نرم افزار لیست

آن باقی مانده است دیده می شود چه Xiaomi و در حال حاضر مستقل پکو نام تجاری برنامه ریزی شده اند. پکو را Chandolu Manmohan را تایید می کنند که با نام تجاری بعدی دستگاه خواهد آمد با برچسب قیمت بالاتر از اصلی Pocophone F1 اما این مورد تنها در جزئیات ما تا کنون. علاوه بر این پکو نیز به گسترش نمونه کارها خود را با یک جفت از TWS earbuds برای بازار هند.

از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب