صفحه 4a XL پشت جلد را نشان می دهد دو دوربین است که می توانست

کسی است که فروش а "گوگل صفحه 4a XL تعویض پشت جلد" در eBay ذهن هرگز که این گوشی هرگز رسما اعلام کرد و با توجه ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 خرداد 1399

کسی است که فروش а "گوگل صفحه 4a XL تعویض پشت جلد" در eBay ذهن هرگز که این گوشی هرگز رسما اعلام کرد و با توجه به آخرین شایعات آن را هرگز خواهد بود. بنابراین در اینجا عکس هایی که فرستاده شد به 9to5Google برای یک نگاه در آنچه که می شده اند.

شما باید بسیار آشنا با صفحه 4a در حال حاضر – ما دیده ایم چیزی از دست, در فیلم به, دوربین, شاخه های عکس. ما صلح با این واقعیت است که 4a خواهد شد که یک دوربین اما اتمام XL مورد.

3.5mm headphone jack on top and fingerprint reader on the back 3.5mm headphone jack on top and fingerprint reader on the back
3.5 میلی متر جک هدفون در بالا و اثر انگشت خوان در پشت

به نظر می رسد تقریبا دقیقا مانند صفحه 4 دوربین با دو لنز یک فلش LED و یک طیفی/سوسو سنسور. این یک صفحه 4, البته, سوراخ برای اثر انگشت خوان در پشت کاملا گفتن به عنوان سوراخ در بالا برای جک 3.5 mm. اینها دو چیز حق بیمه پیکسل ندارد.

در حال حاضر این است که به وضوح فقط یک نمونه اولیه از صفحه 4a XL به معنای به آزمون چیزها. شد گوگل واقعا در رفتن به کوچکتر 4a کمتر قادر به دوربین ؟ و یا وجود دارد برنامه ریزی برای یک صفحه 4a با دو دوربین ؟

Pixel 4a XL back cover Pixel 4a XL back cover
صفحه 4a XL پشت جلد

حتی اگر وجود دارد آن را اتفاق می افتد در حال حاضر -- 4a است که انتظار می رود برای راه اندازی در تاریخ 13 ژوئیه به تنهایی و تنها با یک دوربین در پشت آن. از آن خواهد شد بسیار مقرون به صرفه با 128GB مدل گزارش فروش برای $400 (و این امکان وجود دارد برای حتی ارزان تر 64GB گوشی).

شواهد نشان می دهد که صفحه 5 را با استفاده از یک پیکسل 765 چیپ ست و هزینه 700 دلار (که 100 دلار کمتر از صفحه 4). این ممکن است مورد "سه جمعیت" به عنوان یک صفحه 4a XL را به حال یک زمان سخت پیدا کردن یک محل بین 4a و 5.

ضمنا در اوایل امروز 3D renders از صفحه 4a XL ظاهر در اینجا چیزی است که آن را مانند نگاه در کنار خواهر و برادر کوچکتر خود:

Pixel 4a XL back cover shows the dual camera that wasn't meant to be

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن